CSR Poland 2024 – konferencja w marcu w Krakowie
  • 0
  • 3
23.01.2024

CSR Poland 2024 – konferencja w marcu w Krakowie

Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach? Jak wykorzystać talenty pracowników w celu zmiany świata? Jak mówić o społecznym zaangażowaniu firmy? O tym 21 i 22 marca w Krakowie będą rozmawiać eksperci i uczestnicy 2. edycji CSR Poland.

Jest to konferencja w całości poświęcona społecznemu zaangażowaniu firm. CSR Poland 2024 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym CKF_13 przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Ta edycja konferencji organizowana jest pod hasłem „Human side of business”. Tak jak w ubiegłym roku towarzyszy jej konkurs CSR Poland Awards dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

– W trakcie konferencji uczestnicy posłuchają ekspertów, poznają dobre praktyki i zainspirują się do wprowadzania działań z zakresu CSR w swoich firmach. Oprócz prelekcji odbędą się także panele dyskusyjne. Zapraszamy do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji – mówi Marta Hernik, organizatorka wydarzenia.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci z różnych branż. Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, która wykłada na uczelniach na całym świecie i specjalizuje się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłości. Wśród prelegentów znajdzie się także Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji. Jeden z warsztatów poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego.

Zwieńczeniem konferencji będzie gala, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Zgłoszenia firm są przyjmowane do 2 lutego 2024 r.

Szczegóły dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.

Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Sponsorem strategicznym został UBS, a sponsorami głównymi firmy Geis oraz Euroclear. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 3
CSR Poland 2024

CSR Poland 2024

Ubiegłoroczna edycja CSR Poland

CSR Poland 2023

CSR Poland 2023

22 stycznia 2024