Bank Pekao SA promuje pożyczkę gotówkową
  • 1
  • 1
12.03.2024

Bank Pekao SA promuje pożyczkę gotówkową

Rozpoczyna się wielokanałowa kampania Banku Pekao SA „Weź wygodną pożyczkę gdzie chcesz i na co chcesz”. Promuje pożyczkę gotówkową online.

Kampania jest kontynuacją jesiennej odsłony kampanii pożyczki. Elementy komunikacji są spójne, a charakterystyczna dla Banku Pekao grafika stanowi istotną część przedstawianych historii.

Leo Burnett odpowiada za przygotowanie contentu wideo, radia oraz key visuali na potrzeby POSM, ATL oraz kanałów digitalowych. Agencja stworzyła materiały do telewizji i VOD w formatach 30 i 15-sekundowych, radia online, banerów, ekranów dla ATM, plakatów, projektów folii na witryny w oddziałach, ulotek. Nadzorowała także przygotowanie wideo do internetu (6 x 6”).

Przy tworzeniu kampanii z agencją współpracował Prodigious, również należący do Publicis Groupe. Odpowiedzialny był za realizację dźwięku oraz przygotowanie produkcyjne materiałów BTL i folii na witryny oddziałów. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Tank, a postprodukcją studio Badi Badi. Reżyserię powierzono Tomaszowi Knittelowi. Zdjęcia wykonał fotograf Łukasz Pęcak. Scenariusze spotów 6-sekudnowych oraz kampanię w digitalu i social mediach przygotowały odpowiednio agencje Sales & More i Digital Kingdom. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis.

  • 1
Pekao SA promuje pożyczkę gotówkową

Pekao SA promuje pożyczkę gotówkową

12 marca 2024

11 marca 2024