Ruszyła kampania Wygodnej Pożyczki w Banku Pekao SA
  • 1
  • 1
19.09.2023

Ruszyła kampania Wygodnej Pożyczki w Banku Pekao SA

Najnowsza, wielokanałowa kampania Banku Pekao SA promuje Wygodną Pożyczkę. Klienci będą mogli wziąć ją przez internet lub tradycyjnie w placówkach banku. Jak przekonuje reklama, tę pożyczkę można wziąć w autobusie, galerii handlowej, na domowej kanapie czy nawet w biurze.

Spot telewizyjny opowiada historię kilku osób, którym Wygodna Pożyczka pozwala spełnić marzenia, także te szalone i nieoczywiste, jak np. lot balonem. Przy tworzeniu spotu skorzystano z ujęć nakręconych z drona. Opowieść starano się zaprezentować w dynamiczny sposób, a jej formę dopełnia przygotowany przez agencję art branding.

Kampanię przygotowała agencja Leo Burnett Warszawa. Do jej zadań należało:

  • opracowanie strategii,
  • przygotowanie kreacji,
  • realizacja działań obejmujących telewizję, platformy VOD, radio online, materiały wideo do digitalu, reklamę w miejscach sprzedaży itp.

Przy tworzeniu kampanii z Leo Burnett Warszawa współpracował Prodigious, również należący do struktur Publicis Groupe. Odpowiedzialny był za realizację dźwięku oraz przygotowanie produkcyjne materiałów BTL i folii na witryny oddziałów.

Produkcją spotu zajęło się studio Tank, a postprodukcją studio Badi Badi. Reżyserię powierzono Tomaszowi Knittelowi. Za działania digital odpowiada Sales & More, social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów offline zajął się dom mediowy Sigma Bis.

  • 1
Wygodna Pożyczka w kampanii Pekao SA

Wygodna Pożyczka w kampanii Pekao SA

19 września 2023