App&More – bezpłatny poradnik promocji aplikacji mobilnych
  • 0
  • 1
19.04.2017 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

App&More – bezpłatny poradnik promocji aplikacji mobilnych

Agencja interaktywna Up&More przygotowała bezpłatny poradnik na temat efektywnych kampanii reklamowych, których celem jest zwiększenie liczby pobrań aplikacji mobilnych oraz zaangażowania użytkowników zainstalowanych już aplikacji. Poradnik App&More dostępny jest pod adresem: www.appmore.pl.
(Informacja promocyjna)

Aż 89% firm na świecie zadeklarowało, że budżety, które przeznaczyły na marketing aplikacji w 2016 r., były wyższe w stosunku do tych z 20151. Głównym czynnikiem napędowym tych wzrostów była zwiększona konkurencja w sklepach z aplikacjami. Wystarczy spojrzeć na liczby: w marcu tego roku użytkownicy Androida mieli możliwość wyboru spośród 2,8 mln aplikacji, natomiast w App Store jest ich 2,2 mln.

Jak, przy tak dużej konkurencji w niemal każdej kategorii, stać się łatwo „znajdowalnym”? W jaki sposób dotrzeć do potencjalnych użytkowników aplikacji oraz zachęcić ich do aktywnego jej wykorzystywania? Przed takimi wyzwaniami stają dziś marketerzy, dla których aplikacje są jednym z narzędzi, za pośrednictwem których mogą czerpać profity – komentuje Tomasz Starzyński, CEO i partner zarządzający agencji Up&More.

Jako kolejny powód zwiększania wydatków na marketing aplikacji podano większą liczbę formatów reklamowych lepiej odpowiadających potrzebom marketingowym. Następny zaś to nowe sposoby targetowania, pozwalające lepiej docierać do najbardziej pożądanej grupy odbiorców.

Bezpłatny poradnik App&More w przystępny sposób opisuje aktualny stan rynku aplikacji mobilnych, narzędzia i sposoby pozwalające osiągnąć satysfakcjonujące wyniki kampanii oraz pokazuje przykładowe realizacje.

Jedna z kampanii zrealizowanych przez Up&More, wspierająca aplikację mobilną iTaxi, znajduje się właśnie na shortliście konkursu The European Search Awards w kategorii Najlepsza kampania mobile (Best Mobile Campaign). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 kwietnia br.

BEZPŁATNY PORADNIK APP&MORE MARKETING APLIKACJI MOBILNYCH dostępny jest na www.appmore.pl.

  • Źródło: AdColony, Q3 2016

(Informacja promocyjna)

  • 1
 

19 kwietnia 2017