Personalia

Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski, eksperci komunikacji korporacyjnej, dołączyli do InnerValue

Do zespołu firmy doradczej InnerValue dołączyły dwie nowe osoby. Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski od lat są związani z korporacyjną komunikacją strategiczną i rynkiem mediów.

Mariusz Gawrychowski specjalizuje się w tematyce związanej z sektorem finansowym i technologicznym. Przez ostatnie 5 lat był rzecznikiem prasowym Europa Ubezpieczenia. Odpowiadał m.in. współpracę z mediami, komunikację korporacyjną i działania digitalowe.

Wcześniej przez ponad 15 lat pracował jako dziennikarz ekonomiczny. Był związany m.in. z „Pulsem Biznesu”, „Dziennikiem Gazetą Prawną”, Polską Agencją Prasową czy „Gazetą Giełdy Parkiet”. W 2012 r. Polska Izba Ubezpieczeń przyznała mu tytuł Ubezpieczeniowego Dziennikarza Roku.

Witold Nieć to ekspert z zakresu komunikacji korporacyjnej i PR-u produktowego. Przez 4 lata zajmował się w PKP Cargo doradztwem komunikacyjnym, w tym również w zakresie zagadnień ESG. Przez 13 lat współpracował z Grupą Lotos. Rozwijał PR produktowy, był także doradcą ds. relacji międzynarodowych. Pracował również jako rzecznik prasowy w spółkach z branży chemicznej i rafineryjnej. Od wielu lat związany z przemysłem chemicznym i energetycznym.

Wcześniej jako dziennikarz publikował w „Pulsie Biznesu”, „Gazecie Prawnej”, dzienniku finansowym „Nowa Europa” i „Gazecie Wyborczej”.

Rozszerzenie zespołu to część realizowanej strategii InnerValue

Firma zakłada wprowadzenie nowych usług powiązanych m.in. z sektorem ESG.

Na rynku pojawiła się duże zapotrzebowanie na usługi komunikacji strategicznej wśród klientów spoza giełdy. Często są to firmy z sektora fintech, nowych technologii czy fundusze VC. Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski to osoby, które pracują na rynku komunikacji strategicznej od kilkunastu lat. Cieszę się, że dołączyli do naszego zespołu i swoją wiedzą będą wspierać naszych klientów – mówi Wojciech Iwaniuk, prezes i współzałożyciel InnerValue.

  • 1
Witold Nieć i Mariusz Gawrychowski, eksperci komunikacji korporacyjnej, dołączyli do InnerValue

Mariusz Gawrychowski – fintech & finance practice manager w InnerValueReklama