Personalia

Jakub Nawrocki – ekspert w obszarze UX research dołącza do działu advisory Future Mind

Do zespołu advisory firmy technologiczno-doradczej Future Mind dołączył Jakub Nawrocki. Jako lead UX researcher będzie wspierał klientów w identyfikacji potrzeb użytkowników i testowaniu nowych konceptów produktów.

Jakub Nawrocki ma 12-letnie doświadczenie w pracy badawczej i analitycznej. Specjalizuje się w badaniach user experience, usability oraz customer experience. Przed dołączeniem do Future Mind przez niemal 5 lat pracował w agencji Symetria UX. Odpowiadał za rozwój działu research i współtworzenie autorskich metod pomiaru doświadczeń użytkowników, tj. UX Index Pyramid. Zajmował się także projektowaniem i wdrażaniem złożonych procesów badawczych. Zakładały one cykliczne pomiary doświadczeń na różnych poziomach z wykorzystaniem metod ilościowych i jakościowych.

Uczestniczył w wielu projektach realizowanych dla firm z branży finansowej, płatniczej, retail i e-commerce. Wśród nich były: Allegro, OLX Group, McDonald’s, CCC, eObuwie.pl, Jush (Grupa Żabka), Bank ING, Santander Bank Polska czy Polski Standard Płatności (Blik). W ostatnich latach zajmował się również coachingiem. Prowadził szkolenia z zakresu badań, a także certyfikowane szkolenia UX-PM.

Nowy lead UX researcher w Future Mind wesprze klientów firmy w określaniu potrzeb i oczekiwań ich użytkowników. Będzie to robił poprzez projektowanie i wdrażanie procesów badawczych. Zajmie się również weryfikacją nowatorskich konceptów produktów.

W najbliższym czasie jako zespół jeszcze mocniej skupimy się na doradztwie klientom w zakresie transformacji cyfrowej. Będzie to uwzględniało zwłaszcza takie aspekty, jak personalizacja doświadczeń oraz budowanie zaangażowania konsumentów – zapowiada Izabela Franke, head of advisory w Future Mind.

Nawrocki jest autorem licznych publikacji z zakresu metodyki badań, kształtowania trendów i edukacji. Podczas wieloletniej praktyki zdobył certyfikaty takie jak Basic Management Training firmy DT Experts i UX-PM Level 3 międzynarodowego stowarzyszenia UX Alliance.

  • 1
Jakub Nawrocki

Jakub Nawrocki lead UX researcherem w Future MindReklama