Personalia

Kamila Petrus i Mateusz Paradowski dołączają do managementu InnerValue

Wieloletni współpracownicy agencji i dotychczasowi szefowie głównych działów InnerValue – Kamila Petrus i Mateusz Paradowski – dołączają do managementu firmy. Od tej pory, na stanowiskach executive director, będą współzarządzać pracami operacyjnymi całej organizacji. Zmiany związane są m.in. z trwającym rozwojem agencji i jej mocniejszym wejściem w obszar raportowania ESG czy komunikacji zagranicznej dla firm technologicznych.

Bardzo cieszę się, że Kamila Petrus i Mateusz Paradowski będą jeszcze mocniej zaangażowani w rozwój InnerValue. Od lat przejawiają oni ponadprzeciętne umiejętności z obszaru komunikacji, jak i cechy menedżerskie. Przed nami wiele ciekawych projektów, ale i wyzwań. Obecnie wspólnie będziemy pracowali nad wyznaczeniem średnioterminowych celów dla naszej firmy – mówi Wojciech Iwaniuk, CEO InnerValue.

Mateusz Paradowski w InnerValue pracuje od początku swojej kariery zawodowej, czyli 2013 r.

W tym czasie przeszedł przez wszystkie szczeble organizacji. Pracował przy najbardziej prestiżowych projektach agencji. Od ponad czterech lat kieruje pracami zespołu specjalizującego się w prowadzeniu relacji inwestorskich, komunikacji IPO oraz komunikacji biznesowej spółek z obszaru nowych technologii. Nadzoruje realizację projektów i koordynuje bieżącą współpracę z klientami. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat jego dział pracował przy prawie 30 transakcjach o wartości 1,5 mld zł. W ostatnich kwartałach mocno zaangażował się w poszerzenie spektrum klientów agencji o spółki z portfeli funduszy venture capital i private equity oraz komunikację na rynki zagraniczne.

Kamila Petrus jest związana z agencją od 2018 r.

Od 2019 kieruje pracami zespołu odpowiedzialnego za projekty komunikacyjne dla innowacyjnych przedsiębiorstw. Tworzy komunikację strategiczną dla spółek z branży new-tech, gamingu i sektora IT. Nadzoruje realizację projektów crowdinvestingowych, procesy IPO i komunikację M&A start-upów. Jest jednym z najbardziej znanych specjalistów od komunikacji spółek z branży gier wideo w Polsce. Prowadzi autorski program na YouTube: Gamedev przy Kamie.

Przed dołączeniem do InnerValue pracowała w agencji PR/IR. Zajmowała stanowiska starszego specjalisty ds. IR oraz account managera. Z rynkiem kapitałowym związana jest od 2015 r. Karierę zawodową zaczynała jako dziennikarka radiowa i telewizyjna.

Oprócz Paradowskiego i Petrus management agencji tworzą:

  • Wojciech Iwaniuk (CEO),
  • Andrzej Szurek (COO),
  • Piotr Sobiś (CFO).

Agencja rozszerza profil działalności

W ciągu ostatnich dwóch lat wyszła poza podstawową usługę, jaką są relacje inwestorskie i komunikacja finansowa. Rozszerzyła ofertę o wsparcie w zakresie:

  • doradztwa strategicznego,
  • realizacji działań graficzno-digitalowych,
  • obsługi social media na potrzeby komunikacji korporacyjnej.

Już dziś blisko połowę jej klientów stanowią firmy nieobecne na rynku kapitałowym. Od tego roku firma rozwija nowe obszary – komunikację zagraniczną oraz raportowanie ESG (ang. Environmental, Social and Governance).

  • 1
Management InnerValue

Aktualny management InnerValueReklama