Personalia

Stephan Vogel nowym CEO Circlewise, Paweł Lebiedziński obejmuje stanowisko general managera CEE

CEO międzynarodowej firmy Circlewise specjalizującej się w rozwiązaniach technologicznych i strategicznych w obszarze performance marketingu został Stephan Vogel. Dotychczasowy CEO, Mathias Hell pozostaje w firmie, obejmując stanowisko COO. Jednocześnie Paweł Lebiedziński obejmuje stanowisko general managera CEE, a Stian Longva – general managera Nordics.

Stephan Vogel karierę zawodową rozpoczynał w 2007 r. w agencji Horváth & Partners Management Consultants. Bezpośrednio przed przejściem do Cirlewise był wiceprezesem ds. marketingu i rozwoju biznesu w norweskiej grupie Target Holding. Circlewise jest jej częścią.

Sukcesy w Polsce i Skandynawii utwierdziły nas, że afiliacja in-house jako alternatywa do współpracy z sieciami afiliacyjnymi to dokładnie to, czego dzisiaj potrzebuje branża e-commerce. Moim celem jest umocnienie pozycji platformy Circlewise Partnership Hub w Polsce i Skandynawii oraz ekspansja na kolejne rynki europejskie, w tym przede wszystkim region DACH – mówi Stephen Vogel, nowy CEO firmy.

Dotychczasowy CEO Cirlewise, Mathias Hell pozostaje w firmie. Jako COO i będzie zajmował się optymalizacją działań operacyjnych firmy i rozwojem technologii, która stanowi trzon oferty Circlewise.

Jednocześnie Paweł Lebiedziński (dotychczasowy COO Circlewise) obejmuje stanowisko general managera CEE. Stian Longva (założyciel i dotychczasowy CEO agencji Performission Norway) zostaje general managerem Nordics.

Wszystkie te zmiany związane są z dokonanym ostatnio przejęciem przez Circlewise dwóch agencji skandynawskich – Performission Sweden i Performission Norway – i planami ekspansji na kolejne rynki europejskie.

  • 2
Stephan Vogel

Stephan Vogel

Paweł Lebiedziński

Paweł LebiedzińskiReklama