Personalia

Justyna Gościńska nową CEO Go Sportu

Stanowisko CEO sieci sklepów sportowych Go Sport Polska objęła Justyna Gościńska. Jej głównym zadaniem jest strategiczne zarządzanie biznesowe, które ma wzmocnić pozycję firmy w Polsce.

Justyna Gościńska będzie odpowiadać za realizację celów strategicznych, jakie stoją obecnie przed firmą. Priorytety to:

  • dalszy rozwój sieci detalicznej w Polsce,
  • efektywne zarządzanie wszystkimi procesami biznesowymi w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników na polskim rynku artykułów i odzieży sportowej.

Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, nowa CEO będzie również czuwać nad rozwojem e-commerce oraz sieci sprzedaży. Ważnym elementem będzie dla niej budowanie opartych na zaufaniu relacji z globalnym zespołem Sportmaster, będącym właścicielem Go Sport Polska. Pracę Justyny Gościńskiej będzie nadzorować Janusz Gembarski, dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego Sportmaster.

Nowa CEO rozpoczęła karierę zawodową w firmie Go Sport w 2003 r. Od tamtej pory zdobywała doświadczenie zarówno w międzynarodowych, jak i polskich korporacjach. Była odpowiedzialna za zakupy, marketing, e-commerce i sprzedaż w firmach Levi Strauss, Monster Energy i OTCF, który jest właścicielem marek 4F, Outhorn, SportStyleStory.com oraz dystrybutorem Under Armour.

  • 1
Justyna Gościńska nową CEO Go Sportu

Justyna Gościńska nową CEO Go Sportu


 

Reklama