Personalia

Piotr Zembura dyrektorem zarządzającym agencji Funktional

Do krakowskiej agencji kreatywno-strategicznej Funktional dołączył Piotr Zembura. Objął funkcję dyrektora zarządzającego.

Piotr Zembura ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami i projektami. Budował i wdrażał strategie biznesowe, zapewniał zyski firmom poprzez efektywne zarządzanie ludźmi. Realizował projekty o dużej skali, przygotowywał prognozy finansowe i budżety.

W Funktionalu do jego obowiązków należą:

  • zaplanowanie i wdrożenie zmian podnoszących efektywność projektową i operacyjną, organizacja pracy działów,
  • planowanie wydatków, budżetowanie, kontroling,
  • tworzenie możliwości dalszego rozwoju firmy.

Agencja chce przeorganizować działania wewnętrzne i usprawnić obsługę klienta. Rozproszenie zarządzania ma umożliwić pracownikom efektywniejsze wykorzystanie umiejętności i skupienie się na swoich specjalizacjach. Daje to potencjał do korzystania z doświadczenia innych i większej kontroli nad poszczególnymi sektorami i czasem.

Wszystkie nasze działania mają na celu wygenerowanie perfekcyjnej obsługi klienta i stworzenie nowej jakości – customer experience. Wierzymy, że dzięki temu każdy zyska. Czas realizacji projektów znacznie się skróci, zespół będzie brał odpowiedzialność za konkretne obowiązki, dzięki czemu jego praca będzie efektywniejsza, a satysfakcja większa. Naprawdę wierzymy, że zadowolony pracownik to dobry pracownik. Zależy nam, aby obok klientów każdy członek Funktionala poczuł korzyści wynikające z tego systemu – mówi Hubert Pokrowiecki, CEO firmy.Reklama