Personalia

Ewa Bugała rzecznikiem prasowym PKN Orlen przez dwa dni

Nowym rzecznikiem prasowym PKN Orlen została Ewa Bugała, by w dwa dni później zrezygnować. Ostatnio pełniła m.in. funkcję kierownika redakcji serwisów informacyjnych TVP Info. Prowadziła też autorski program „Nie da się ukryć” oraz była reporterką głównego wydania „Wiadomości”.

Karierę zawodową Ewa Bugała zaczęła w 2010 r. od stażu w dziale PR firmy szkoleniowo-doradczej. Odbyła również staż w redakcji TVN24 i „Faktów TVN”. Od 2011 do 2012 r. pracowała jako redaktor w agencji TVN. Odpowiadała m.in. za montowanie materiałów wideo, a także kontakt z polskimi i zagranicznymi mediami oraz agencjami informacyjnymi – CNN, Reuters, APTN itp.

Pierwsze autorskie materiały reporterskie przygotowała w 2012 r., do dwóch popołudniowych wydań „Wiadomości”.  W 2014 r. pracowała jako reporterka TVP Info. W 2015 r. ponownie przygotowywała materiały reporterskie do wydań „Wiadomości” (porannych i popołudniowych).

W styczniu 2016 r. została reporterką głównego wydania „Wiadomości”. Funkcję kierownika redakcji serwisów informacyjnych TVP Info oraz szefowej i prowadzącej autorski program „Nie da się ukryć” pełniła od czerwca 2017 r. Ma też doświadczenie w pracy jako koordynator szkoleń.

Ukończyła socjologię ze specjalizacją komunikacja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Po dwóch dniach urzędowania Ewa Bugała zamieściła post na Twitterze, w którym informuje o rezygnacji z funkcji oraz przysługującej jej odprawy.

  • 2


Reklama