Personalia

Nowe osoby w Tengent

Do zespołu studia kreatywnego Tengent dołączyły nowe osoby. Monika Kleinrok-Brzozowska została CFO. Katarzyna Jedlińska jako communication advisor odpowiedzialna będzie za PR firmy oraz pierwszego projektu spółki realizowanego w formule venture capital.

Zespół Tengent rozrasta się wraz z kolejnymi projektami, które realizujemy. Jest ich obecnie już kilkanaście. Dotychczas koncentrowaliśmy się na działaniach kreatywnych dla naszych klientów. Przyszedł jednak czas pomyśleć też o spółce jako takiej.

Postanowiliśmy zaprosić do współpracy Monikę i Kasię, żeby zadbać o tematy istotne ze względu na dalszy rozwój Tengent. Obie panie są doświadczonymi ekspertkami w swoich obszarach i bardzo liczę na to, że dzięki temu nasz statek szybciej popłynie we właściwym kierunku – mówi Marcin Kobylecki, dyrektor zarządzający.

Monika Kleinrok-Brzozowska jest ekspertem księgowości, controllingu i zarządzania finansami z ponad 10-letnim doświadczeniem. Po kilku projektach w tzw. wielkiej czwórce oraz w biznesie objęła funkcję menedżera ds. finansów farm wiatrowych grupy Innogy w Polsce. Była tam odpowiedziana za controlling, księgowość i zarządzanie finansowe w okresie szybkiego rozwoju biznesu wiatrowego w Polsce.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, ukończyła finanse i bankowość oraz zarządzanie i marketing. Zdobyła również tytuł Master of International Management międzynarodowego stowarzyszenia uczelni biznesowych CEMS.

Katarzyna Jedlińska z prowadzeniem projektów z obszaru komunikacji związana jest od 2004 r. W ciągu tych lat uczestniczyła w realizacji kilkudziesięciu kampanii PR na rzecz firm prywatnych i instytucji publicznych. Doświadczenie zdobywała m.in. w agencjach Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR) oraz Genesis PR.

Zarządzała też zespołem komunikacji i pełniła funkcję rzecznika prasowego w Centralnym Ośrodku Informatyki. Była dyrektorem biura komunikacji i rzecznikiem prasowym w firmie Kuke.

  • 2

Monika Kleinrok-Brzozowska

Katarzyna JedlińskaReklama