Personalia

Maciej Łaski odchodzi z departamentu promocji województwa łódzkiego. Zastąpi go Artur Michalak

Maciej Łaski rozstaje się z urzędem marszałkowskim województwa łódzkiego. Od sierpnia 2012 r. pełnił w nim funkcję dyrektora departamentu promocji i współpracy zagranicznej. Zastąpi go Artur Michalak, były naczelnik wydziału promocji Łowicza.

W urzędzie Maciej Łaski odpowiadał za tworzenie i wdrażanie strategii promocji oraz tworzenie budżetu. Koordynował także działania promocyjne województwa w kraju i za granicą.

Współtworzył i wdrażał nową strategię marki „Promuje Łódzkie”. Koordynował z sukcesem proces rebrandingu województwa łódzkiego. Rebranding został doceniony m.in. za granicą. Wyróżniono go brązowym medalem w konkursie Transform 2014 w Londynie w kategorii „Best visual identity from the public sector”.

Do urzędu marszałkowskiego województwa łódzkiego Łaski trafił w kwietniu 2009 r. Pracę rozpoczął na samodzielnym stanowisku ds. public relations w Kancelarii Marszałka. Wcześniej pracował jako kierownik wydziału promocji Instytutu Postępowania Twórczego. Ma również za sobą doświadczenia dziennikarskie. Od dwunastu lat jest managerem łódzkiej grupy muzycznej L.Stadt.

Ukończył socjologię na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oraz szeregu kursów i szkoleń z zakresu public relations i marketingu.Reklama