Personalia

Awans Igi Wachowicz w Value Media

W styczniu Iga Wachowicz objęła w Value Media (Group One) nowo utworzone stanowisko. Została new business & communication directorem.

Dotychczas Iga Wachowicz pełniła funkcję communication directora. Będzie łączyła obowiązki dyrektora ds. komunikacji w dziale client service z nową rolą.

Pokieruje zespołem zajmującym się pozyskiwaniem nowych klientów. Będzie odpowiedzialna za koordynację zapytań ofertowych, zarządzanie projektami przetargowymi oraz komunikację z potencjalnymi klientami i audytorami.

Z branżą związana jest od dwunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w domu mediowym Starcom. Pracowała jako media manager dla takich klientów jak T-Mobile, USP Zdrowie i Kompania Piwowarska. Następnie w ZenithOptimedia odpowiadała za planowanie i zakup kampanii on- i offline m.in. dla grupy PGE, Towarzystwa Ubezpieczeniowego Aviva oraz 3M.

W Value Media pracuje od 2017 r. Jako communication director w zespole client service miała pod opieką m.in. Suzuki i Hochland. W sierpniu 2018 r. odpowiadała za kampanię wprowadzającą do Polski sklep internetowy About You.Reklama