Personalia

Marcin Gudowicz na własną prośbę odchodzi ze Ströer Polska. Wraca do TVP

6 lutego Marcin Gudowicz, chief business development officer Ströer Polska, przestaje pełnić swoją funkcję w zarządzie spółki. Podjął decyzję o dołączeniu do zespołu TVP.

Dziękuję Andrzejowi Magdziakowi i zespołowi Ströer Polska za wspólną fantastyczną podróż biznesową w ostatnich latach. Dzięki temu poznałem wielu świetnych fachowców, zarówno w Ströer Polska i szerzej, w całym segmencie rynku reklamy. Nie mogę jednak zrezygnować z propozycji odbudowania pozycji biura reklamy Telewizji Polskiej. Dlatego podjąłem decyzję o zmianie miejsca pracy. Dziękuję Ströer Polska za elastyczne podejście do zasad mojego odejścia – powiedział Marcin Gudowicz.

Ostatnie 6 lat to był trudny czas dla wszystkich firm związanych z szeroko rozumianym rynkiem reklamy w Polsce. Marcin i jego zaangażowanie zbudowały solidne fundamenty, które pozwalają Ströer Polska na dalszy rozwój rynkowy. Akceptujemy jego decyzję o powrocie do TVP. Polska potrzebuje silnych mediów publicznych. Trzymamy kciuki za jego sukces w nowym miejscu pracy – mówi Andrzej Magdziak, prezes zarządu Ströer Polska.

 Reklama