Personalia

Clear Communication Group wzmacnia zespół zarządzający

Clear Communication Group stawia na większą profesjonalizację w zakresie konsultingu i doradztwa komunikacyjnego. Martyna Sikorska objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor zarządzającej. Wraz z partnerami zarządzającymi Anną Nalewajk oraz Markiem Gieorgicą odpowiada za strategiczny rozwój firmy. Jednocześnie na co dzień nadzoruje pracę zespołów projektowych i działania new business.

Martyna Sikorska jest związana z CCG od 2015 r. Zdobywała doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej, szczególnie sektora finansowego. Jest entuzjastką komunikacji wykorzystującej data-driven storytelling. Od 2017 r. koordynowała prace zespołu odpowiadającego za kompleksową obsługę PR Nationale-Nederlanden. Pełniła rolę rzecznika prasowego BGŻOptimy i odpowiadała za całokształt działań media relations dla banku. Pracowała także dla takich marek, jak Alior Bank, Grupa CCC, Modivo, PKP Cargo, Comperia, The Heart czy LightBox. Wspierała firmę w przygotowywaniu ofert przetargowych oraz rozwoju usług.

Zmiana struktury firmy i utworzenie nowego stanowiska to niejedyne zmiany w Clear Communication Group

W kwietniu na managerów projektów awansowali Klaudia Rombalska, Jan Bratkowski oraz Karolina Juszczyk. To oni oraz Radosław Pupiec, który pełni tę funkcję od 2019 r., odpowiadają za codzienne zarządzanie projektami i pracę konsultantów w CCG.

Radosław Pupiec wraz z zespołem zajmuje się kompleksową obsługą media relations, komunikacją ekspercką i kontekstową, zarządzaniem kryzysowym oraz pozycjonowaniem marek w mediach społecznościowych. Są to projekty głównie dla branży płatniczej, finansowej i technologicznej. Obsługiwał takie marki, jak Siemens Financial Services, Haitong Bank, Fiserv Polska czy Polskie Koleje Linowe.

Klaudia Rombalska z CCG związana jest od 2018 r. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, szczególnie w tematyce finansów i płatności bezgotówkowych, nowych technologii oraz retailu i e-commerce. Dotychczas pracowała dla takich klientów agencji, jak Alior Bank, Blik, Future Mind, Grupa CCC, Modivo, Nationale-Nederlanden czy Warszawski Instytut Bankowości.

Jan Bratkowski – w Clear Communication Group od 2020 r. Odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne i wizerunkowe klientów, szczególnie z sektora finansowego oraz branży konsultingowej. Pracuje m.in. dla Banku Millennium oraz Deloitte Polska. Redaktor, dziennikarz, korektor, tłumacz i copywriter. Przez wiele lat związany z Polską Agencją Prasową.

Karolina Juszczyk doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji prawniczej oraz jako konsultant w agencji investor relations. Zaangażowana w projekty crowdfundingowe, prowadziła komunikację spółek notowanych na GPW i NewConnect, głównie w sektorze technologicznym i e-commerce. Do CCG dołączyła na początku 2022 r. Nadzoruje działania PR dla Alior Banku, Donateo, Euvic oraz The Heart.

  • 1
Clear Communication Group, od lewej: Radosław Pupiec, Klaudia Rombalska, Martyna Sikorska, Karolina Juszczyk, Jan Bratkowski

Clear Communication Group, od lewej: Radosław Pupiec, Klaudia Rombalska, Martyna Sikorska, Karolina Juszczyk, Jan Bratkowski


 

Reklama