Personalia

Agnieszka May-Sadowska i Marta Kin awansują w strukturach firmy Medallia

Polki umacniają swoje pozycje na stanowiskach kierowniczych w firmie Medallia. Agnieszka May-Sadowska została mianowana na stanowisko senior vice president i będzie zarządzała całym regionem Europy. Natomiast na stanowisko vice president international marketing awansowała Marta Kin.

Medallia specjalizuje się w customer experience, czyli tworzeniu pozytywnych wrażeń konsumentów oraz pracowników (employee experience).

Agnieszka May-Sadowska objęła w firmie stanowisko senior vice president Europe. Na co dzień mieszka w Wiedniu, skąd sprawuje kontrolę nad:

  • tworzeniem strategii biznesowych;
  • definiowaniem i realizacją modeli sprzedaży G2M na dojrzałych i wschodzących rynkach w Europie w zakresie globalnego oprogramowania dla przedsiębiorstw, rozwiązań i usług opartych na SaaS i chmurze.

W marcu 2020 r. zasiliła szeregi firmy Medallia, obejmując stanowisko wiceprezes firmy w Europie Północnej, Centralnej i Wschodniej.

Marta Kin sprawująca wcześniej funkcję dyrektor marketingu w obszarze EMEA awansowała na vice president international marketing. Teraz będzie zajmowała się strategicznym rozwojem działań marketingowych w regionach EMEA, LATAM i APAC. Skoncentruje się na generowaniu popytu, komunikacji, public relations i współpracy z partnerami zewnętrznymi. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach managerskich oraz kierowniczych zarówno w zarządzaniu zespołem, jak i całym regionem Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wcześniej pracowała w firmach Verint, Avaya, Nortel oraz Commvault.

  • 2
Agnieszka May-Sadowska, vice president Europe w firmie Medallia

Agnieszka May-Sadowska, vice president Europe w firmie Medallia

Marta Kin, vice president international marketing w firmie Medallia

Marta Kin, vice president international marketing


 

Reklama