Vistula jako oficjalny partner PZPN po raz kolejny stworzyła formalny strój reprezentacji Polski w piłce nożnej
  • 0
  • 1
2.06.2021

Vistula jako oficjalny partner PZPN po raz kolejny stworzyła formalny strój reprezentacji Polski w piłce nożnej

Vistula jako oficjalny krawiec Polskiego Związku Piłki Nożnej po raz kolejny przygotowała strój formalny dla biało-czerwonych. Ubranie na tegoroczne mistrzostwa Europy to połączenie klasyki i nowoczesności. Dla kibiców oraz klientów marki powstał również zestaw inspirowany formalnym strojem reprezentacji, który dostępny jest w sprzedaży stacjonarnej i online od 1 czerwca.

Współpraca PZPN i marki trwa od 2016 r. W tym czasie Vistula przygotowała m.in. formalną kolekcję na mistrzostwa Europy we Francji w 2016 i mistrzostwa świata w Rosji w 2018.

Garnitury dla piłkarzy uszyto na miarę. Stroje przygotowane na czas mistrzostw Europy w piłce nożnej są mniej formalne niż w poprzednich latach, ale wciąż eleganckie. Zostały wykonane z wysokiej jakości włoskiej wełny antybakteryjnej z wykończeniem hydrofobowym, która blokuje wchłanianie wody oraz innych płynów.

Klasyczna marynarka w gładkim granatowym kolorze z lekkim strukturalnym splotem w zestawieniu z białą koszulą z kołnierzykiem włoskim oraz klasycznym modelem spodni w konstrukcji garniturowej w kolorze beżowym stanowią spójną i nowoczesną całość.

Dopełnieniem stylizacji są: jedwabna biała poszetka, skórzane brązowe buty i pasek w tym samym odcieniu. W zestawie nie mogło zabraknąć motywu nawiązującego do naszych barw narodowych. Krawaty są nieodłącznym elementem formalnego stylu piłkarzy. Wzór w biało-czerwone flagi układające się po skosie na granatowym tle został zaprojektowany specjalnie na Euro 2020.

W wybranych salonach Vistuli istnieje możliwość uszycia na miarę stroju reprezentacji. Dodatkowo marka przygotowała zestaw inspirowany formalnym strojem na Euro 2020. Będzie on dostępny w sprzedaży w salonach stacjonarnych oraz w sklepie online. Poszczególne elementy zestawu można kupić osobno i stworzyć nowe połączenia, np. z T-shirtami lub polo.

  • 1
Vistula stworzyła formalny strój reprezentacji Polski

Vistula stworzyła formalny strój reprezentacji Polski w piłce nożnej

1 czerwca 2021