Studia podyplomowe w WSE – sprawdź kierunki marketingowe! - Marketing przy Kawie
Studia podyplomowe w WSE – sprawdź kierunki marketingowe!
 • 0
 • 0
24.09.2018 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Studia podyplomowe w WSE – sprawdź kierunki marketingowe!

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej to doskonała możliwość pogłębienia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia nowych kompetencji. Dzięki nim staniesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

Wyjątkową cechą studiów jest doskonała proporcja pomiędzy teorią i praktyką. Dzięki wnikliwym obserwacjom rynku pracy, analizom przygotowywanym przez najlepszych ekspertów oraz opiniom pracodawców studia podyplomowe są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do obecnych wymogów i oczekiwań.

W bogatej ofercie znajdują się również ciekawe i praktyczne kierunki związane z branżą marketingową:

 • Nowy Public Relations. Nowatorskie i praktyczne studia kładące nacisk na zdobywanie konkretnej wiedzy i umiejętności w posługiwaniu się nowoczesnymi narzędziami PR. Cały kurs stanowi proces tworzenia strategii działań PR dla realnego klienta. Jego zwieńczeniem jest prezentacja wyników prac podczas spotkania z przedstawicielem firmy.
  Szczegóły na: podyplomowe.wse.krakow.pl/nowy-public-relations
 • Grafika reklamowa. Nie sposób dziś oddzielić marketingu od grafiki. Wiąże się to z dużym zapotrzebowaniem na specjalistów od grafiki reklamowej oraz edytorskiej. Uczestnicy studiów zdobędą wiedzę na temat konstruowania komunikatów reklamowych oraz z zakresu technicznej i estetycznej problematyki projektowania graficznego.
  Szczegóły na: podyplomowe.wse.krakow.pl/grafika-reklamowa
 • E-learning: projektowanie i wdrażanie. Kierunek ma zapoznać słuchaczy z najnowszymi trendami i narzędziami e-learningowymi, niezbędnymi w procesie efektywnego prowadzenia szkoleń online. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak projektować, dobierać, tworzyć i wdrażać nowoczesne metody rozwojowe, takie jak szkolenia online, blended learning, webinary, screencasty i webquesty.
  Szczegóły na: podyplomowe.wse.krakow.pl/e-learning-projektowanie-i-wdrazanie
 • E-marketing. Kierunek dla specjalistów w obszarze e-marketingu oraz tradycyjnego marketingu, reklamy i promocji, a także dla kierowników projektów, właścicieli firm i pracowników chcących wykorzystać Internet w komunikacji z rynkiem. Studia umożliwiają wnikliwe zapoznanie się z narzędziami marketingowymi i przygotowują do efektywnego wykorzystania tych narzędzi w praktyce. (Uwaga: rekrutację już zakończono – brak miejsc na kierunku w bieżącym roku akademickim).
  Szczegóły na: podyplomowe.wse.krakow.pl/e-marketing

Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej na: podyplomowe.wse.krakow.pl/

21 września 2018

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
21.09.2018 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Startuje 43. edycja programu szkoleniowego Diploma in Professional Marketing

W bogatej ofercie szkoleń marketingowych na polskim rynku niełatwo jest znaleźć program, który rozwija kompetencje marketingowe na poziomie strategicznym. Który poszerza umiejętności zarządzania, zamiast skupiać się wyłącznie na działaniach operacyjnych. Który uczy planowania długofalowych działań, a nie obsługi konkretnych narzędzi. A przecież w obliczu ciągłych zmian w środowisku biznesowym wyżej wymienione kompetencje są absolutnym „must-have” dla każdego marketera.