Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych z kampanią rekrutacyjną
  • 1
  • 1
5.06.2020

Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych z kampanią rekrutacyjną

Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych, jeden z rodzajów Sił Zbrojnych USA, rozpoczęły kampanię rekrutacyjną. Działania mają też zwiększyć świadomość prowadzonych misji.

Spot „Make History”, przygotowany przez agencję GSD&M, będzie w nadchodzących tygodniach emitowany w telewizji oraz w Internecie, w tym w kanałach społecznościowych. Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych kierują działania komunikacyjne do najzdolniejszych przedstawicieli generacji Z.

W pierwszym filmie młoda kobieta wyjaśnia powody dołączenia do zespołu. Jak tłumaczy, chce mieć udział w tworzeniu historii jako część grupy dążącej do ochrony USA i sojuszniczych interesów w przestrzeni kosmicznej oraz zapewnienia zdolności kosmicznych innym amerykańskim oddziałom wojskowym.

Bankomaty, pompy gazu, GPS, sieci energetyczne, telefony komórkowe, komunikacja – wszystko to zależy od misji sił kosmicznych. Dlatego tak ważne jest, aby tą kampanią zainteresować najlepszych i najzdolniejszych młodych ludzi – powiedział Jeff Maki, dyrektor kreatywny GSD&M.

Źródło: www.mediapost.com

  • 1
Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych

Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych poszukują zdolnych przedstawicieli generacji Z

5 czerwca 2020