Ruszyła 7. edycja konkursu Strefa Studenta w ramach targów Packaging Innovations 2018
  • 0
  • 0
12.02.2018

Ruszyła 7. edycja konkursu Strefa Studenta w ramach targów Packaging Innovations 2018

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018 zapraszają studentów do udziału w konkursie Strefa Studenta.

Strefa Studenta to konkurs kierowany przede wszystkim do młodych ludzi z pasją tworzenia, chcących już w trakcie studiów stawiać pierwsze kroki na ścieżkach kariery. To szansa na poznanie branży opakowań i nawiązania kontaktów, które nierzadko owocują nawiązaniem współpracy biznesowej.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i wykonaniu prototypu opakowania. Podstawą jest innowacyjny i zaskakujący pomysł, który może nawet zostać wprowadzony do produkcji.

Strefa Studenta to okazja do poznania pracy projektanta w praktyce. Uczestnicy mają możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wielu firm – zarówno produkujących opakowania, jak i poszukujących opakowań na rynku.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: głosowanie internautów oraz głosowanie profesjonalistów.

Etap I – głosowanie internautów

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na adres leszczynska@targi.krakow.pl do 1 marca 2018. Od 5 do 12 marca 2018 r. na fan page’u targów Packaging Innovations na Facebooku będzie trwało głosowanie internautów.

12 marca o godz. 15:00 zostaną przedstawione 3 prace z największą liczbą głosów online. Zwycięskie projekty znajdą się w specjalnym newsletterze wysyłanym do bazy wystawców i zwiedzających targi opakowań.

Projektanci dziesięciu najwyżej ocenionych prac zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w 10 edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018. Wydarzenie odbędzie się 17–18 kwietnia w Expo XXI Warszawa. Prace zostaną zaprezentowane jury oraz odwiedzającym targi.

Etap II – głosowanie profesjonalistów

Podczas Packaging Innovations 2018 prace laureatów będą eksponowane na specjalnie przygotowanym stoisku Strefy Studenta. Spośród nich profesjonalne jury powołane przez organizatora wyłoni 3 najlepsze projekty.
Na zwycięzcę etapu głosowanie profesjonalistów czeka nagroda pieniężna.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na stronie packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta.html. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym targów.

 

Reklama

12 lutego 2018

Czytaj także
Reklama
Reklama