Ruszają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2020
  • 0
  • 1
14.07.2020

Ruszają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2020

Już po raz osiemnasty najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze, organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia za pomocą platformy online rozpoczęły się 14 lipca i potrwają do 7 września 2020 r.

Do konkursu mogą być zgłaszane kampanie, programy i projekty zrealizowane na obszarze Polski przez: agencje PR, firmy/korporacje, osoby prawne, instytucje państwowe i samorządowe, szkoły, uczelnie, organizacje trzeciego sektora, a także samodzielnych specjalistów.

Pierwszy termin zgłoszeń potrwa do 10 sierpnia, drugi do 3 września, a ostateczny termin upłynie 7 września. W tym roku konkurs rozgrywany jest w 36 kategoriach. Każdy projekt może zostać zgłoszony do maksymalnie dwóch kategorii głównych, trzech kategorii specjalnych i jednej kategorii sektorowej. Ponadto w tej edycji, z okazji 20. rocznicy założenia Związku Firm Public Relations została uruchomiona kategoria jubileuszowa – Kampania PR XX-lecia.

20-lecie ZFPR zbiega się z historią nowego milenium w branży public relations. Od samego początku związek był animatorem stałego podnoszenia standardów naszej profesji i promotorem najlepszych praktyk. Na przestrzeni minionych 20 lat powstały w Polsce tysiące doskonałych kampanii, z których przynajmniej kilkadziesiąt wywarło duży wpływ na to, jak dzisiaj pracujemy. Chcemy przypomnieć wybrane przełomowe kampanie i nagrodzić te, które zdaniem jurorów najmocniej przyczyniły się do tego, jak dzisiaj postrzegana jest branża profesjonalnych usług public relations – mówi Grzegorz Szczepański, wiceprezes ZFPR.

Nadesłane projekty oceni jury złożone z ekspertów branży PR, przedstawicieli świata biznesu, organizacji pozarządowych, mediów oraz środowiska akademickiego. Partnerem merytorycznym konkursu ponownie została firma Deloitte.

Terminy, regulamin oraz szczegóły konkursu są dostępne na stronie www.zlotespinacze.pl. Zwycięzcy i laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali 4 grudnia 2020 r.

Ponadto ZFPR organizuje bezpłatne szkolenie online dla zgłaszających, które odbędzie się 15 lipca o godz. 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy dokonać wcześniejszej rejestracji na stronie WWW.

  • 1
zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze

Można już wysyłać zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze

14 lipca 2020

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
14.07.2020

PKN Orlen ze zgodą KE na przejęcie Grupy Lotos

PKN Orlen otrzymał od Komisji Europejskiej warunkową zgodę na przejęcie Grupy Lotos. Wynegocjowane warunki gwarantują możliwość dalszego rozwoju połączonego koncernu w obszarze wydobycia, produkcji, logistyki i sprzedaży detalicznej oraz hurtowej w całej Europie. Fuzja z Grupą Lotos ma być ważnym krokiem w kierunku budowy silnego multienergetycznego koncernu o międzynarodowym potencjale, skutecznie konkurującego na wszystkich rynkach.

13 lipca 2020