Innowacyjne budki akustyczne Hushoffice do biur. Z czego są wykonane? Jakie są możliwości personalizacji?
 • 0
 • 3
27.06.2023 Artykuł Partnera

Innowacyjne budki akustyczne Hushoffice do biur. Z czego są wykonane? Jakie są możliwości personalizacji?

W dzisiejszych czasach przestrzeń biurowa staje się coraz bardziej zróżnicowana i dynamiczna, a wymagania pracowników wobec warunków panujących w firmie stale rosną. Jednym z najczęstszych problemów w biurze jest zbyt wysoki poziom hałasu, który wpływa na jakość pracy, koncentrację i wydajność personelu. Aby temu zaradzić na rynku pojawiły się innowacyjne rozwiązania, takie jak wielofunkcyjne budki akustyczne Hushoffice, które zapewniają prywatność i izolację akustyczną podczas spotkań zespołów, prezentacji czy wideokonferencji. Ich nowoczesny i zarazem minimalistyczny design sprawia, że z łatwością można wpasować je w różne aranżacje biur. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, z czego wykonane są kabiny akustyczne do pracy indywidualnej i zespołowej oraz jakie możliwości personalizacji oferują.

We współczesnych środowiskach pracy przeładowanych nadmiarem bodźców, informacji i nieustannie rosnących wymagań ze strony przełożonych utrzymanie koncentracji ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wysokich wyników. Kabiny akustyczne Hushoffice do pracy indywidualnej i zespołowej zapewniają w przestrzeniach biurowych, w których panuje duże natężenie hałasu, niezbędne wsparcie do wykonywania obowiązków zawodowych na wysokim poziomie.
To rozwiązania stanowiące połączenie różnych materiałów, m.in. wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych czy szyby z podwójnego szkła hartowanego. Razem gwarantują one skuteczną izolację akustyczną.

 • Korpus kabiny jest wykonany z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. 
 • Szyby z podwójnego szkła hartowanego, sklejone folią akustyczną, dzięki czemu zapewniają odpowiednią izolację dźwięków. Pozwalają na odpowiednie doświetlenie wnętrza. 
 • Elementy wewnątrz konstrukcji budki, w zależności od wyboru zamawiającego, wypełnione są zwykłą lub trudnopalną pianką.
 • Wysokiej jakości i precyzyjnie dopasowany system uszczelek.
 • Wełniana tapicerka pochodzi w 100% z recyklingu, dodaje naturalności i doskonale pochłania dźwięki. 

Warto podkreślić, że są to jedynie wybrane, najważniejsze aspekty wpływające na akustykę kabin Hushoffice. 

Budki akustyczne Hushoffice
źródło: hushoffice.com

Jakie elementy kabin akustycznych Hushoffice można wybrać indywidualnie?

Linia produktów Hushoffice pozwala dobrać rozwiązania dopasowane do specyfiki pracy danego biura. W zależności od potrzeb postawić można na:

 • budki przeznaczone specjalnie do rozmów telefonicznych bez przeszkadzania innym,
 • kabiny biurowe do indywidualnej pracy w komfortowych warunkach,
 • pody do spotkań biznesowych w niewielkim gronie.

W różnych modelach inne parametry będą podlegać indywidualnemu dopasowaniu.  

Budki akustyczne Hushoffice

Rozmiar kabiny akustycznej 

Budki akustyczne Hushoffice zostały zaprojektowane w taki sposób, aby odpowiadać na najbardziej istotne problemy związane ze współczesnymi miejscami pracy biurowej. Różne wielkości kabin pozwalają na dobór właściwego rozwiązania dla danego miejsca pracy. W małych firmach, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy, doskonale sprawdzą się budki telefoniczne hushPhone lub kabiny do pracy indywidualnej hushHybrid. Zajmują mniej miejsca niż biurko. Ich powierzchnia zajmuje około jednego metra kwadratowego. 

Wspomniane rozwiązania przeznaczone są dla pojedynczych osób. Do spotkań lub pracy w większym gronie odpowiednie będą większe kabiny hushMeet. Natomiast hushMeet.L to realna alternatywa dla salek konferencyjnych, gdyż pomieści nawet 8 osób. Powierzchnia biurowa musi być dynamiczna, a dzięki modułowej konstrukcji można dopasować tę budkę akustyczną do zmian i rozbudować do głębokości aż 3600 mm. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar i zapewnić wystarczającą ilość miejsca dla użytkowników, ale jednocześnie nie zdominować przestrzeni biurowej. 

Kolory i rodzaje obudowy budek akustycznych

Każdy model kabin akustycznych z rodziny Hushoffice można skonfigurować w zakresie kolorystyki, a także wyposażenia. Korpus dostępny jest w odcieniu cosmos grey i white. Dzięki temu bryłę o minimalistycznym designie łatwiej wpasować w całość aranżacji przestrzeni biurowej. Można zdecydować się również na panel tylny ze szkła białego lub przezroczystego. 

Budki akustyczne Hushoffice
źródło: hushoffice.com

Tapicerka dopasowana do barw firmy 

Jednym z ważnych elementów wyposażenia kabiny biurowej jest jej tapicerka. Zaletą wykonywania wielofunkcyjnych budek akustycznych Hushoffice na indywidualne zamówienie jest możliwość personalizacji tego elementu. Do wyboru są dwa rodzaje tkaniny (Petrus lub Wool) oraz łącznie aż 40 kolorów obicia. Dopasowanie odcienia tapicerki do barw firmy może wizualnie oddać ducha organizacji i wpłynąć na postrzeganie marki przez klientów oraz pracowników.

Budki akustyczne a wyposażenie dodatkowe 

Standardowe rozwiązania, oprócz oświetlenia i wydajnego systemu wentylacyjnego uruchamianego przez czujnik ruchu, zawierają:

 • kanapy jedno- lub dwuosobowe,
 • stolik lub biurko z możliwością regulacji wysokości.

W budce telefonicznej znajduje się niewielka otwierana półka na laptopa, a opcjonalnie wybrać można hoker. Konferencyjne kabiny, które przeznaczone są do spotkań, mają miejsce na zamontowanie monitora na ścianie. Co więcej, panel zewnętrzny poda Hushoffice można pokryć zieloną ścianką greenWall z automatycznym systemem podlewania. 

Dodatkowe wyposażenie może poprawić wygodę użytkowania kabiny akustycznej. Zapewni jednocześnie lepsze warunki pracy i skuteczność w komunikacji.

Maciej Latkowski

3 miesiące temu

Swiętny artykuł www.marketingprzykawie.pl

 

27 czerwca 2023