Iga Świątek ambasadorką napoju Oshee
  • 0
  • 5
8.02.2023

Iga Świątek ambasadorką napoju Oshee

Marka napojów Oshee nawiązuje współpracę z Igą Świątek i jej zespołem. Współpraca ma mieć międzynarodowy zasięg. Tenisistka zostanie ambasadorką marki, a firma będzie również współpracować merytorycznie z jej zespołem. Powstaną m.in. nowe produkty Oshee sygnowane nazwiskiem pierwszej rakiety światowego tenisa.

Oshee nawiązało współpracę, na mocy której Iga Świątek wystąpi m.in. w kampaniach marketingowych prowadzonych globalnie. Produkty sygnowane jej nazwiskiem pojawią się na sklepowych półkach niemal na całym świecie. Pierwsze z nich już w najbliższych tygodniach.

– Po sezonie, w którym zdobyłam mnóstwo doświadczeń, a także zostałam liderką światowego rankingu tenisistek, zdecydowałam się na kolejny krok w budowaniu mojej kariery. Związanie się z marką Oshee jest dla mnie bardzo naturalne. Znam ich produkty, smakują mi one, realnie wspierają mój proces treningowy i pomagają osiągać coraz lepsze wyniki sportowe.

Współpraca z marką dla osób aktywnych jest spójna z moim stylem życia. Nieprzypadkowy jest wybór rodzimej marki. Moim celem także poza kortem jest wspieranie i promocja Polski, dlatego pierwszą współpracą po sukcesach z zeszłego sezonu jest właśnie Oshee – powiedziała Iga Świątek.

Nowa ambasadorka będzie korzystać z produktów marki podczas zawodów i treningów

Jej dotychczasową dietę uzupełnią napoje izotoniczne zawierające witaminy oraz batony proteinowe stworzone z myślą o sportowcach. Wszystkie produkty, których będzie używać Iga Świątek, zostały zatwierdzone przez jej sztab szkoleniowy, dietetyka oraz osobistego lekarza.

W komunikacji marki współpraca będzie funkcjonować pod nazwą Oshee & Iga Team. Obejmie nie tylko samą zawodniczkę, ale też członków jej sztabu szkoleniowego. Włączając w to trenera Tomasza Wiktorowskiego, fizjoterapeutę Macieja Ryszczuka i psycholog Darię Abramowicz.

Firma przygotowuje się do wprowadzenia na rynek specjalnej serii produktów. Zostaną opracowane wspólnie z liderką rankingu WTA i jej zespołem. Nowa linia ma trafić na sklepowe półki wiosną lub latem tego roku.

Umowa weszła w życie 1 lutego 2023 r. i ma obowiązywać przez 2 lata, z możliwością przedłużenia

– Współpraca Oshee z Igą Świątek i jej zespołem związana jest również z potrzebą pokazania, że za sukcesem sportowym stoi cały sztab ludzi. Są to odpowiedzialne decyzje podejmowane przez sportowców i ich zespoły. Zamierzamy jeszcze mocniej uświadomić ludziom aktywnym, jak ważnym elementem takiego trybu życia jest dbałość o zdrowe i bezpieczne uprawianie sportu. Składają się na nie również: właściwe nawadnianie oraz uzupełnianie utraconych w trakcie wysiłku składników odżywczych.

Co równie ważne, działanie to kontynuuje nasze tradycje współpracy z najlepszymi polskimi sportowcami i wspierania ich w osiąganiu sukcesów. Z naszymi ambasadorami jesteśmy na dobre i na złe. Wtedy, kiedy wygrywają, jak również w trudniejszych chwilach. Zgodnie z naszym mottem „live, fight, win” wierzymy, że nawet ewentualne niepowodzenia są składową późniejszego sukcesu. Każda taka współpraca to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale także olbrzymia motywacja i inspiracja do dalszego rozwoju oraz ulepszania naszych produktów – powiedział Tadeusz Czarniecki, CMO Oshee.

Ambasadorami marki byli już m.in. Robert i Anna Lewandowscy, Krzysztof Piątek oraz Joanna Jędrzejczyk. Przez ostatnie 7 lat Oshee było sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W ciągu ostatnich lat marka była partnerem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy oraz eventów sportowych, takich jak Runmaggedon czy Maraton Warszawski.

  • 5
Iga Świątek ambasadorką Oshee

Iga Świątek ambasadorką Oshee

Iga Świątek ambasadorką Oshee
Iga Świątek ambasadorką Oshee
Iga Świątek ambasadorką Oshee
Iga Świątek ambasadorką Oshee

7 lutego 2023