Wystartowała tegoroczna edycja ogólnopolskiej loterii podkapslowej marki Harnaś
  • 1
  • 2
7.02.2023

Wystartowała tegoroczna edycja ogólnopolskiej loterii podkapslowej marki Harnaś

Od początku lutego konsumenci mogą wziąć udział w loterii podkapslowej marki Harnaś. Wygranej można szukać pod kapslami i zawleczkami do 30 listopada.

Tegoroczna loteria podkapslowa jest najdłuższą w historii marki. Będzie trwać 10 miesięcy. Towarzyszy jej hasło „Kup piwo i wygraj kolejne!”. Kapsel lub zawleczkę z informacją o wygranej w postaci hasła „Harnaś 4-pak 2023” lub „Harnaś 2023” można wymienić na nagrody w sklepach biorących udział w akcji. Do zdobycia są 4-paki lub pojedyncze piwa jasne pełne w puszce 0,5 l.

– To już 16. rok z rzędu, kiedy organizujemy loterię podkapslową, w której do wygrania są piwa marki Harnaś. Od pierwszej edycji taka forma aktywacji konsumentów cieszy się wśród naszych fanów bardzo pozytywnym odbiorem. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że stała się ona tradycją, którą kontynuujemy – mówi Antoni Wróbel, brand manager marki.

Loterii towarzyszy kampania telewizyjna „Miliony piw do złapania”, emitowana w ogólnopolskich i tematycznych kanałach telewizji. Ponadto loterię Harnasia wspierać będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz w mediach społecznościowych.

  • 2
Harnaś loteria

Loteria Harnasia 2023

Harnaś loteria

6 lutego 2023