Personalia

Zmiany personalne w GfK Polonia

1 czerwca Izabela Wic została nową commercial director i executive director w GfK Polonia. Dotychczasowa dyrektor zarządzająca Agnieszka Sora odchodzi ze stanowiska. Przechodzi do struktur regionalnych GfK, obejmując nowo utworzone stanowisko regional consulting lead NCE Europe.

Wraz z przejściem na nowe stanowisko Agnieszka Sora przestaje pełnić funkcję członka zarządu GfK Polonia. Od 1 czerwca nowym członkiem zarządu GfK Polonia będzie Izabela Wic.

Izabela Wic, obejmując stanowisko commercial director i executive director Poland, będzie odpowiadała za dalszą cyfrową transformację GfK w Polsce. Jest doświadczoną menedżerką z wieloletnim stażem w sprzedaży i marketingu w firmach technologicznych. Ostatnio pełniła funkcję wiceprezes zarządu, dyrektor sprzedaży do sektora general business SAP Polska.

1 czerwca Agnieszka Sora objęła stanowisko regional consulting lead NCE Europe w GfK. Będzie wdrażała nowe usługi w regionie.

Od kilku lat GfK jest w trakcie transformacji technologicznej. Wdraża platformy oparte na rozszerzonej inteligencji, pozwalające dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie i z punktu widzenia użytkownika będące dosłownie na wyciągnięcie ręki. Równolegle jednym z naszych priorytetów jest poszerzenie dotychczasowego portfolio o usługi konsultingowe.

Nowa kompetencja pozwoli zintegrować wiele dotychczasowych pól analitycznych i perspektyw, z których obserwujemy rynek, konsumentów oraz poszczególne marki. Nowa usługa dostarczy naszym klientom bardziej spójny, całościowy, strategiczny obraz. Co za tym idzie, doda naszym badaniom dodatkową wartość i jakość – mówi Agnieszka Sora.

  • 2
GfK Polonia

Izabela Wic

Agnieszka SoraReklama