Personalia

Katarzyna Twarowska executive vice president w Brand New Galaxy

Na stanowisko executive vice president w holdingu marketingowo-technologicznym Brand New Galaxy została powołana Katarzyna Twarowska. Odpowiada za globalne centrum usług wspólnych (Shared Services Center) oraz za finanse grupy.

To biznesowa liderka w obszarze innowacji, efektywności i rozwoju organizacji. Ma dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i poza jej granicami. Przez większość kariery zawodowej związana z EY jako dyrektor w dziale assurance. Następnie pełniła funkcję head of family office, skupiającego w swojej strukturze kilka spółek giełdowych. Tworzyła i rozwijała fundację, której celem jest wspieranie kobiet w rozwoju ich ścieżki zawodowej oraz poszerzanie ich kompetencji przywódczych.

Shared Services Center w Brand New Galaxy łączy kompetencje administracji, zarządzania nieruchomościami, IT oraz HR. Ponadto w jego skład wchodzi dział prawny, finansowy, księgowość oraz PR. Zadaniem centrum usług wspólnych jest umożliwienie agencjom skupienia się wyłącznie na rozwoju ich kompetencji i zgłębianiu zagadnień profesjonalnych. Centralne zarządzanie procesami umożliwia utrzymanie wysokich standardów obsługi międzynarodowej.

Z ogromną przyjemnością podjęłam wyzwanie rozwoju grupy BNG, w tym m.in. zbudowania globalnego Shared Services Center. Moim celem jest zapewnienie synergii biznesowej dla całej grupy Brand New Galaxy. Dostrzegamy wymierne korzyści w centralizacji i digitalizacji procesów, które są kluczowe dla funkcjonowania całej organizacji, zwłaszcza takiej jak nasza, która swoje oddziały ma na całym świecie – od Seattle po Dubaj. Przyjęty przez Brand New Galaxy model zarządzania umożliwia jednolite podejście biznesowe w każdej spółce i we wszystkich biurach – mówi Katarzyna Twarowska, executive vice president w Brand New Galaxy.

  • 1
Katarzyna Twarowska

Katarzyna TwarowskaReklama