Personalia

Robert Krosnowski strategic consulting directorem w Kantar Polska

Nowe stanowisko strategic consulting director w Kantar Polska objął Robert Krosnowski. Zajmie się rozwijaniem oferty usług doradztwa strategicznego pod kątem modelu biznesowego i strategii komunikacji.

Robert Krosnowski specjalizuje się głównie w obszarach strategii marki, customer experience i innowacji. Pracował dla klientów z takich branż, jak usługi finansowe, systemy płatności, e-commerce, automotive i farmacja. Przez kilka lat był liderem zespołów działających w obszarze strategii marki oraz customer experience. Przez ostatnie dwa lata zajmował samodzielne stanowisko business development director w Kantar Polska.

– Kierunek rozwoju oferty doradztwa strategicznego jest naturalną drogą dla naszej oferty jako agencji badawczej i marketingowej. Ponieważ każda nowa oferta potrzebuje „twarzy” i osób, które ją aktywnie wdrażają na rynku, bardzo się cieszę, że jedną z osób odpowiedzialnych właśnie za rozwój konsultingu strategicznego w Kantar Polska jest Robert. Doświadczenie oraz wiedza Roberta są nie do przecenienia w tym obszarze. Potwierdzają to nasi klienci oraz procesy strategiczne, które mieliśmy okazję prowadzić do tej pory – mówi Kamil Michalski, managing director Kantar Polska.

  • 1
Robert Krosnowski

Robert Krosnowski – strategic consulting director w Kantar PolskaReklama