Personalia

Łucja Zaorska obejmuje funkcję senior digital producer & team lead w połączonym Flying Bisons i FDC

Pod koniec 2023 r. doświadczona w branży filmowej producentka Łucja Zaorska objęła nowo powstałe stanowisko senior digital producer & team lead w połączonym Flying Bisons (spółka doradcza z obszaru UX i CX design) i FDC (dawniej Flying Digital Content).

Łucja Zaorska ma bogate doświadczenie w tradycyjnej produkcji, postprodukcji, a także coraz bardziej popularnej wirtualnej produkcji. Jak sama mówi, zdecydowała się na pracę w produkcji filmowej ze względu na adrenalinę, która napędza ją do działania. Przygodę w tej branży zaczęła w 2013 r. od seriali fabularnych. W ostatnich latach mocniej związała się jednak z rynkiem reklamowym w Oto Film. Ma tytuł magistra filologii angielskiej. Umiejętności językowe i biznesowe pozwalają jej specjalizować się w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla globalnych marek.

W portfolio ma:

  • kampanie dla takich marek, jak m.in. Huawei, T-Mobile, Reckitt, Mercedes, Asahi, McDonald’s,
  • teledyski sponsorowane przez Pumę, z udziałem takich artystów jak Daria Zawiałow, Ralph Kamiński, Vienio & Kosi, Mary Komasa & the Dumplings czy Ben Cristovao,
  • nagradzany film dokumentalny amerykańskiego reżysera Nathaniela Lezra, „Don’t Leave Me Behind: Stories of Ukranian Survival”.

Przed dołączeniem do Flying Bisons i FDC zrealizowała jako producent, we współpracy z domem produkcyjnym Riots, kampanię dla polskiej marki Kapitan Navi.

Do jej obowiązków na objętym stanowisku należy m.in.:

  • prowadzenie projektów dla głównych międzynarodowych klientów FDC,
  • uczestniczenie w przetargach,
  • koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu FDC wraz z CEO & founderem firmy, Krzysztofem Kowalskim.

Firma podkreśla, że zależy jej na rozwijaniu kompetencji seniorskich zespołu. Z tego powodu zatrudniła ostatnio ośmiu doświadczonych ekspertów. Jednocześnie połączone FDC i Flying Bisons otwiera się na nowe rynki i obszary działalności. Wszystko to zgodnie ze swoją nową strategią rozwoju.

  • 1
Lucja Zaorska

Lucja Zaorska – senior digital producer & team lead we Flying Bisons i FDC

 Reklama