Personalia

Barbara Czarniawska i Paulina Karpińska awansują w agencji Imagine Nation

W agencji eventowej Imagine Nation awansują dwie doświadczone managerki. Barbara Czarniawska obejmuje stanowisko team head, natomiast Paulina Karpińska awansowała na senior project managera.

Barbara Czarniawska jako team head kieruje jednym z trzech zespołów klienckich w strukturze agencji. Jej zadaniem jest rozwój, rozbudowa zespołu i pozyskanie nowych klientów. W Imagine Nation pracuje od prawie ośmiu lat. Przeszła wszystkie szczeble event managerskie: od juniora, przez project managera, do stanowiska seniorskiego. Obecnie pracuje głównie dla GFT, Orange, Lyreco, Boston Consulting Group.

Wcześniej pracowała dla klientów z branży farmaceutycznej w agencji Batumi oraz w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Ukończyła event management w Szkole Mistrzów Reklamy. Jest magistrem psychologii sądowej i penitencjarnej UKSW.

Paulina Karpińska awansowała na stanowisko senior project managerki. Zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń – od briefu, przez ofertę, kosztorysowanie, realizację, po rozliczenie. Aktualnie, w nowo powstałym zespole new business współtworzy oferty dla klientów z różnych obszarów.

W Imagine Nation przez ostatnie 2 lata pracowała w zespole obsługującym Philip Morris Polska. Realizowała i współrealizowała:

  • wydarzenia wewnętrzne (konferencje, integracje, szkolenia, warsztaty, kolacje),
  • wydarzenia zewnętrzne (współtworzenie stref festiwalowych i premier produktowych, koordynacja działań w brand retailu) w formie stacjonarnej i online.

Wcześniej przez ponad 6 lat organizowała konferencje medyczne i eventy dla branży farmaceutycznej, przede wszystkim dla:

  • medycznych towarzystw naukowych,
  • firm działających w obszarach chorób zakaźnych, diabetologii czy hematologii.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

  • 2
Barbara Czarniawska

Barbara Czarniawska – team head w Imagine Nation

Paulina Karpińska

Paulina Karpińska – senior project manager w Imagine NationReklama