Personalia

Rafał Bednarek dołączył do agencji Dfusion Communication. Awanse Łukasza Łyczkowskiego i Piotra Krzesińskiego

Do zespołu agencji public relations Dfusion Communication dołączył Rafał Bednarek, który jako account director będzie kierował pracami zespołu B2B i rozwijał obszar public affairs. Łukasz Łyczkowski i Piotr Krzesiński awansowali na stanowiska account directorów.

Rafał Bednarek ostatnio był wicedyrektorem Biura Operacyjnego w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Wcześniej współtworzył zespoły agencji Grayling Poland i Partner of Promotion. Był również odpowiedzialny m.in. za komunikację systemu viaToll czy takich firm, jak:

  • Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”,
  • PGNiG,
  • Grupa Stalexport,
  • Union Investment,
  • HB Reavis.

Realizował również projekty komunikacyjne na rzecz Ministerstwa Gospodarki, Spraw Zagranicznych czy Polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, komunikacji kryzysowej oraz public affairs. W Dfusion zajmie się koordynacją projektów z obszaru B2B. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży PR. Rozwijał je, prowadząc klientów z branż transportu, przemysłu, nieruchomości i innych.

Łukasz Łyczkowski – account director

Na nowym stanowisku będzie koordynował pracę poszczególnych zespołów klienckich, a także rozwój agencji w obszarach consumer tech, corporate oraz komunikacji kryzysowej. Ma prawie 15 lat doświadczenia w branży PR, w szczególności w komunikacji sportowej, technologicznej, brand oraz kryzysowej. Z Dfusion związany jest od kwietnia 2021 r. Dotychczas koordynował działania dla marek Uber oraz Uber Eats, a także wspierał komunikację dywizji corporate oraz domestic appliance dla Samsunga. W przeszłości związany z m.in. z agencjami Hill & Knowlton, Havas PR oraz Havas Sports & Entertainment.

Piotr Krzesiński – account director

Wraz z awansem będzie rozwijał portfolio klientów z obszarów lifestyle i consumer tech. Na pokładzie Dfusion Communication od grudnia 2019 r. Rozwijał projekty Microsoftu: Surface oraz Xbox, a także marek ESL i Uber na rynkach CEE. Prowadził też działania komunikacyjne dla dywizji Memory oraz Central Eastern Europe Display marki Samsung.

  • 3
Rafał Bednarek – account director w Dfusion Communication

Rafał Bednarek – account director w Dfusion Communication

Łukasz Łyczkowski – account director w Dfusion Communication

Łukasz Łyczkowski – account director w Dfusion Communication

Piotr Krzesiński – account director w Dfusion Communication

Piotr Krzesiński – account director w Dfusion CommunicationReklama