Personalia

Przemysław Ziurkowski dyrektorem zarządzającym Multi Channel Network

Do Multi Channel Network dołączył Przemysław Ziurkowski. Objął nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego. Będzie odpowiadał za rozwój firmy oraz tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży.

Wraz z objęciem nowego stanowiska Przemysław Ziurkowski nadzoruje dział sprzedaży, prowadzi negocjacje warunków handlowych oraz buduje długotrwałe relacje z klientami i domami mediowymi.

Przez 11 lat był związany z Grupą ZPR Media, gdzie pełnił funkcję dyrektora handlowego w spółce Time. Odpowiadał za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach internetowych. Kierował działem sprzedaży agencyjnej i bezpośredniej oraz nadzorował sprzedaż lokalną w stacjach radiowych: Eska, Eska Rock, Vox FM, WaWa i Plus.

Jednocześnie pracował na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży korporacyjnej Grupy, czuwając nad współpracą z domami mediowymi oraz największymi reklamodawcami w zakresie sprzedaży radia, prasy i Internetu. Do holdingu ZPR przeszedł z grupy radiowej Agory, gdzie przez 8 lat był dyrektorem ds. klientów strategicznych. Wcześniej pracował w domu mediowym Starcom oraz brokerze mediowym CR Media.

  • 1
Przemysław Ziurkowski

Przemysław Ziurkowski


 

Reklama