Personalia

Awanse i nowa struktura w Personal PR

Agencja komunikacji zintegrowanej Personal PR reorganizuje model pracy. Zmodyfikowana struktura systematyzuje podział obowiązków. Sprzyja to realizacji coraz większych projektów i zapewnia pracownikom możliwość rozwoju pionowego poprzez budowanie ścieżek rozwoju. Katarzyna Gaudyn i Agnieszka Staniszewska awansowały na stanowiska zarządcze ze stanowisk senior account managerek.

Dział social media i design wyodrębniliśmy w naszej strukturze jeszcze w 2021 r. Head of social media została wtedy Agnieszka Gutowska, która pracuje w naszej agencji już 7 lat. Natomiast prace działu design nadzoruje niezmiennie Krzysztof Chmielewski, z ponad 5-letnim stażem w firmie. W styczniu 2023 r. udało nam się ostatecznie ukonstytuować strukturę działu media relations – tłumaczy Karolina Janik, CEO Personal PR.

Przyznaje ona, że zmiana struktury z bardzo projektowej, poziomej na pionową była dużym wyzwaniem. Przygotowanie do zmiany, jej przeprowadzenie i utrwalenie nowych zasad działania zajęło dużo czasu.

Stanowisko szefowej działu media relations objęła Katarzyna Gaudyn, związana z agencją od 2017 r. Jej zastępczynią została Agnieszka Staniszewska. Ze względu na bogate doświadczenie w media relations przejmuje ona prowadzenie części projektów dla kluczowych klientów agencji.

Do Personal PR dołączyłam niespełna rok temu. Wcześniej przez kilkanaście lat związana byłam z mediami. Na początku jako reporter, następnie producent oraz kierownik produkcji. Kolejne 10 lat zajmowałam się public relations m.in. w branży ubezpieczeniowej, medycznej i energetycznej. Od 2004 r. prowadzę wykłady, ćwiczenia i warsztaty z zakresu public relations, komunikacji oraz autoprezentacji. Ostatni rok był bardzo intensywny – nowe środowisko, klienci, projekty. Cieszę się, że swoim doświadczeniem mogę wspierać dział media relations – mówi Agnieszka Staniszewska.

Personal PR działa na polskim i zagranicznym rynku od ponad czternastu lat. W ubiegłym roku do zespołu dołączyło 6 osób, zwiększając liczebność teamu do 22 osób.

  • 1
Dział media relations w Personal PR fot. Karol Stanczak)

Dział media relations w Personal PR (fot. Karol Stanczak)Reklama