Personalia

Milivoj Puskar nowym head of growth agencji Tigers

Założyciel Banquete Partner i co-general manager oraz dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu Zepter International Poland, Milivoj Puskar dołączył do agencji digital marketingu Tigers. Objął funkcję head of growth.

Doświadczenie biznesowe Milivoj Puskar zdobywał we własnej firmie. Od podstaw zbudował w niej spójną strategię dynamicznego rozwoju na polskim rynku HoReCa. Firma została dostawcą czołowych europejskich i światowych marek oraz wyłącznym dystrybutorem m.in. dla Seltmann Weiden, Vista Alegre Atlantis, Crystalex, Solex, Picard & Wielputz, Yegam i APS.

W ostatnich latach w Zepter International Poland był także odpowiedzialny za:

  • zarządzanie strukturą sprzedażową zbudowaną z ponad 1600 przedstawicieli handlowych;
  • przeprowadzenie transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwie;
  • zbudowanie kanału sprzedaży B2B.

Milivoj w zespole Tigers to przede wszystkim ogromne doświadczenie w biznesie i wiedza, którą jako lider wnosi do naszego zespołu sprzedaży i marketingu. Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego wejścia w 2023 r. Niesamowita energia Milivoja jest jak paliwo rakietowe. Otwiera nowe możliwości i – mam ogromną nadzieję – pomoże przyspieszyć nasz rozwój jeszcze bardziej. Wszystko to w duchu strategii walki o największych klientów i międzynarodowe kontrakty – mówi Karolina Kawska, CEO Tigers.

  • 1
Milivoj Puskar

Milivoj Puskar – head of growth agencji Tigers

 

 Reklama