Personalia

Mariusz Kukwa na czele Amplifi, Arkadiusz Kawecki opuszcza agencję

Dentsu Polska w ciągu ostatnich trzech lat wprowadziło zmiany w zespołach Media & Performance Service Line oraz Creative Service Line. Teraz przyszedł czas na Amplifi i jest to ostatni etap tego procesu. Kluczową rolę w nowej strukturze – head of Amplifi – objął Mariusz Kukwa.

Mariusz Kukwa awansował ze stanowiska head of multiscreen investment. W nowej roli będzie łączył swoje dotychczasowe obowiązki z obszarami, za które odpowiadał dotychczas Arkadiusz Kawecki, który opuszcza agencję.

W lutym i marcu do zespołu Amplifi dołączą kolejni eksperci, którzy wzmocnią działania w obszarze digital, OOH i komercjalizacji produktów.

– Naszą ambicją jest zwiększenie efektywności oraz jest zacieśnienie współpracy pomiędzy działami client service, media operations, strategii, new business oraz Amplifi. Chodzi o to, abyśmy mogli oferować szybciej rozwiązania, które będą lepsze niż standardy rynkowe oraz przejść z kultury transakcyjnej na współpracę partnerską – komentuje Tomasz Dziekan, COO Dentsu Polska & CEE.

  • 1

Mariusz Kukwa na czele agencji Amplifi (Dentsu)

 Reklama