Personalia

Aleksander Frydrych dołącza do zespołu 180heartbeats + Jung von Matt jako creative innovation officer

Agencja 180heartbeats + Jung von Matt wzmacnia swój zespół, witając Aleksandra Frydrycha na stanowisku creative innovation officera. Skupi się on na wzbogacaniu procesów kreatywnych i produkcyjnych narzędziami AI zarówno wewnętrznie, jak i w projektach dla klientów.

W swojej nowej roli Aleksander Frydrych ma przed sobą misję nie tylko optymalizacji efektywności. Także eksplorowania nowych, nieznanych dotąd ścieżek komunikacji. Takich, które mogą zrewolucjonizować sposób, w jaki marki angażują swoich odbiorców. Efektem mają być rozwiązania komunikacyjne i marketingowe, gdzie AI będzie wartością dodaną. Nie tylko tańszym sposobem wykonywania dotychczasowej pracy.

Z pasją równą naszej i doświadczeniem, które mówi samo za siebie, Alek jest gotowy pisać z nami kolejny rozdział w historii 180. Poprzez rozwój kompetencji AI chcemy utrzymać potwierdzaną kolejnymi tytułami pozycję lidera innowacji wśród agencji – mówi Marcin Gaworski, CEO & co-founder 180heartbeats + Jung von Matt.

Dołączenie do zespołu 180 to dla mnie nie tylko zaszczyt, ale i ekscytujące wyzwanie. Wierzę, że możemy razem tworzyć kulturę eksperymentowania. W niej każdy pomysł ma szansę stać się nową definicją kreatywności. Można wtedy oferować rozwiązania dopasowane do wyzwań i aspiracji każdej współpracującej z nami marki – deklaruje nowy creative innovation officer.

Jako swoje ostatnie osiągnięcia na polu kreatywnego wykorzystania technologii agencja wymienia m.in.:

  • Hakujemy HiT. To filtr AR będący pomocą w zwalczaniu historycznych przekłamań i ideologii zawartych w programie nauczania szkół (nagrody na Golden Drum, KTR i Innovation Awards);
  • The Impossible Parade przeciwko homofobii, zrealizowana w Metaverse z wykorzystaniem NFT (nominacja Cannes Lions, Indie Awards, KTR, Innovation Awards);
  • Żabu – mobilna gra tamagotchi lojalizująca użytkowników aplikacji Żappka (nagrody KTR, Mixx i Innovation Awards).
  • 1
Aleksander Frydrych

Aleksander Frydrych – creative innovation officer w 180heartbeats + Jung von Matt

 Reklama