Personalia

Nowy team kreatywny w oS3: Julia Nowak i Aleksander Frydrych

Do działu kreacji w agencji oS3 dołączył nowy team kreatywny. Julia Nowak jako art director oraz Aleksander Frydrych jako copywriter będą tworzyli koncepty kreatywne dla nowych klientów agencji.

Julia Nowak doświadczenie zdobywała w Gutenberg Networks (grupa DDB) i agencji Walk. Tworzyła projekty dla takich marek jak McDonald’s, Tchibo, Browary Warszawskie czy Orlen Maraton. Studiowała scenografię na Central Saint Martins University of the Arts London. Do najważniejszych kampanii w jej karierze zawodowej należy ta przygotowana dla marki About You.

Aleksander Frydrych z branżą reklamową związany jest od dziesięciu lat. Zaczynał w Leo Burnett jako web designer. Związany był m.in. z Scholz & Friends, Change Integrated, Walk Digital czy Grey Group. W tym czasie zdobył kilkadziesiąt nagród na festiwalach reklamowych w Polsce i na świecie. Znalazły się wśród nich m.in. Grand Prix KTR, Grand Prix Innovation i Grand Prix Kreatura. Także złote bębenki na festiwalu Golden Drum czy brązowy lew na Cannes Lions. Od czterech lat uczestniczy również w obradach jury KTR i Young Creatives.

Julia Nowak i Aleksander Frydrych dołączyli do zespołu kreatywnego oS3, za który odpowiadają Michał Kobierzewski, executive creative director oraz Radosław Dudzic, creative director.

  • 1

Julia Nowak, Aleksander FrydrychReklama