Personalia

Partnerem w Bluerank i Full Stack Experts został Zbigniew Nowicki

Współwłaściciel agencji i dotychczasowy co-managing director obejmuje stanowisko partnera i chce rozwijać biznes na kolejnych rynkach.

Zbigniew Nowicki od ponad 25 lat jest związany z branżą internetową. W Bluerank, jako dyrektor współzarządzający, był odpowiedzialny za rozwój nowych kierunków działania:

  • strategiczne partnerstwa,
  • ekspansję zagraniczną firmy,
  • przedsięwzięcia w obszarze e-commerce.

Jest też udziałowcem i partnerem w Full Stack Experts. To spółka zajmująca się m.in. rozwiązaniami martech, marketing automation, consultingiem i szkoleniami.

W tym czasie koncentrował się już na:

  • rozpowszechnianiu technologii w obszarze cyber security, skupionej na eliminowaniu fałszywego ruchu w kampaniach internetowych,
  • rozwoju biznesu w ekosystemie Microsoft Advertising.

Bluerank nawiązał strategiczne partnerstwo z Cheq, platformą ochrony danych i kampanii paid marketingu przed botami oraz zagrożeniami online. Z kolei firma Full Stack Experts nawiązała bliską współpracę z Microsoftem. Otrzymała status Microsoft Advertising Channel Partner. Tu stawia sobie za cel zdobycie pozycji lidera w regionie CEE w dostarczaniu usług i produktów amerykańskiego giganta.

W codziennej pracy stanowisko dyrektora współzarządzającego już od jakiegoś czasu było mylące. Szczególnie dla naszych klientów oraz obecnych i nowych partnerów biznesowych. Trafiały do mnie sprawy operacyjne oraz wątki obecnych i nowych projektów, a ja wyłącznie przekierowywałem je do właściwych osób w obu firmach. Stanowisko partnera bardziej precyzyjnie oddaje to, czym się zajmuję. To korzystne w negocjacjach, partnerstwach i relacjach branżowych oraz bezpośrednio wskazuje na status współwłaściciela i aktywnego uczestnika rozwoju firm – wyjaśnia Nowicki.

Jest również aktywny w branży poza strukturami firm. To przewodniczący Rady Izby Gospodarki Elektronicznej. Inicjator powstania międzynarodowych porozumień agencji digital marketingu – CEEDA i DALL. Promotor działań charytatywnych Bluerank. Mąż, tata, ultramaratończyk, fan hard rocka, heavy metalu i psów rasy labrador retriever.

  • 1
Zbigniew Nowicki

Zbigniew Nowicki – partner w Bluerank i Full Stack ExpertsReklama