Xiaomi i Mrozu współpracują przy promocji modelu smartfona Xiaomi 14 Ultra
  • 0
  • 1
13.03.2024

Xiaomi i Mrozu współpracują przy promocji modelu smartfona Xiaomi 14 Ultra

Mrozu zdecydował się wykorzystać najnowszy flagowiec, Xiaomi 14 Ultra, aby pokazać kulisy swojej trasy koncertowej.

Fani Mroza będą mogli zobaczyć, jak wyglądają kulisy jego pracy. Mrozu wraz z zespołem przygotują serię materiałów wideo, które uchwycą codzienne wyzwania czy emocje związane z wyjściem na scenę.

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, czy mogę być bliżej z moimi fanami. To oni sprawiają, że codziennie chcę robić jeszcze więcej i tworzyć muzykę dla nich. Specjalnie dla nich przygotujemy wideo z backstage i rzucimy trochę światła na zakulisową codzienność – komentuje Mrozu w kampanii Xiaomi.

Xiaomi 14 Ultra zadebiutował na globalnym rynku podczas Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie. Jego największym atutem są zaawansowane funkcje fotograficzne. Z czterema tylnymi aparatami, w tym głównym posiadającym przysłonę ƒ/1.63-ƒ/4.0, zapewnia jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji w Xiaomi 14 Ultra umożliwia łatwe edytowanie zdjęć i materiałów wideo.

Jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem, że Mrozu postanowił sięgnąć po jeden z naszych produktów. Wierzymy, że dzięki temu jego gwiazda będzie błyszczeć jeszcze jaśniej. Powstające materiały zakulisowe rzucą trochę światła na nieznaną szerokiemu gronu fanów codzienność. Tym bardziej cieszy, że to właśnie nasz najnowszy Xiaomi 14 Ultra został przewodnikiem podróży, a Mrozu bohaterem w obiektywie aparatu – komentuje Leo Bu, head of marketing Polska w Xiaomi.

  • 1
Xiaomi i Mrozu we wspólnym projekcie

Xiaomi i Mrozu we wspólnym projekcie

13 marca 2024