Verva Street Racing – Moto Pokolenia! - Marketing przy Kawie
Verva Street Racing – Moto Pokolenia!
  • 0
  • 2
14.09.2017 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Verva Street Racing – Moto Pokolenia!

Tylko miesiąc dzieli nas od wyjątkowego spotkania Moto Pokoleń w Płocku. Verva Street Racing po raz pierwszy wyruszy w trasę, by 14 października podzielić się doświadczeniem, mocą i energią z polskimi fanami. Najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi a przede wszystkim unikatowymi autami, wzruszą i zafascynują niejednego odwiedzającego Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Pokazy, koncert gwiazdy i atrakcje dla całych rodzin zapewnią podczas VERVA Street Racing moc emocji.

Ósma już edycja VERVA Street Racing odbędzie się w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Zgodnie z ideą tegorocznej imprezy do uczestnictwa organizatorzy zapraszają całe rodziny, tych najmłodszych i starszych, ale również najbardziej zagorzałych fanów motosportu. Jak co roku wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy, atrakcje dla najmłodszych i koncert gwiazdy – każdy znajdzie coś dla siebie. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.

Co roku chcemy zaskoczyć naszych fanów poszukując nowej formuły i zapewniając atrakcje, które zadowolą najbardziej wymagających widzów. W tym roku, po kilku latach w Warszawie, zawitamy do Płocka! Zapraszamy całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy – do udziału w wydarzeniu zachęca Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen. – Motywem przewodnim tegorocznej edycji są Moto Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia – dodaje.

Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.

Verva Street Racing to wyjątkowe wydarzenie i ogromnie się cieszę, że po raz kolejny będę jego częścią. Szczególnie, że odbędzie się na dobrze mi znanym torze w Płocku. Każdy, kto kocha samochody i wyścigi, musi tam być – zachęca Kuba Przygoński.

Podczas płockiego wydarzenia nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.

Tegoroczna edycja Verva Street Racing odbędzie się w sobotę 14 października na Stadionie Wisły Płock, Orlen Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

Więcej informacji na: Vervastreetracing.pl

  • 2

13 września 2017