„Przygotuj się na Privacy Sandbox” – IAB Polska organizuje bezpłatny webinar
 • 0
 • 1
22.01.2024

„Przygotuj się na Privacy Sandbox” – IAB Polska organizuje bezpłatny webinar

Grupa Robocza Programmatic działająca przy IAB Polska organizuje bezpłatny webinar na temat inicjatywy Google Chrome – Privacy Sandbox. Ma ona na celu ochronę prywatności użytkowników przy jednoczesnym zapewnieniu narzędzi do prowadzenia biznesu online. Wydarzenie dostępne będzie online 1 lutego po wcześniejszej rejestracji.

Privacy Sandbox to odpowiedź Google Chrome na pytanie: „Co po third-party cookies?”. Podstawowym założeniem tego rozwiązania jest eliminacja potrzeby śledzenia indywidualnych użytkowników w zamian za grupowanie. Dzięki temu reklamodawcy mogą dostarczać spersonalizowane reklamy na podstawie grup zainteresowań.

Webinar odbędzie się online 1 lutego i będzie obejmował prezentacje przedstawicieli Google i RTB House. Zostanie w nich omówiony aktualny status prac nad rozwiązaniem oraz praktyczne możliwości jego wykorzystania w kampaniach retargetingowych. Uczestnicy będą mieli okazję do zadawania pytań ekspertom.

Webinar będzie dostępny online, a rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Więcej informacji na stronie: iab.org.pl/wydarzenia/webinar-przygotuj-sie-na-privacy-sandbox/.

Agenda webinaru:

 • Update on Privacy Sandbox from Chrome + Q&A
  Sven May – privacy web ecosystem consultant, Google
  Lidia Schneck – Privacy Sandbox partnerships, Google
 • Topics & Protected Audience in Ad Manager + Q&A
  Michał Dąbrowski – senior publisher solutions consultant, Google
 • Zastosowanie Privacy Sandbox w praktyce – use case w retargetingu + Q&A
  Mateusz Dąbrowski – head of sales, RTB House

Webinar obejmie trzy prezentacje, dwie z nich będą prowadzone w języku angielskim, a po każdej z nich odbędzie się Q&A z ekspertami.

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Posiadacze certyfikatów otrzymują za udział 5 punktów recertyfikacyjnych.

 • 1
Privacy Sandbox – webinar IAB

Privacy Sandbox – webinar IAB

22 stycznia 2024

19 stycznia 2024