Mieszkaniowe Marki Roku rozdane
  • 0
  • 1
16.06.2011

Mieszkaniowe Marki Roku rozdane

Niespodzianki nie było: najbardziej rozpoznawalną firmą deweloperską na stołecznym rynku mieszkaniowym jest J.W. Construction Holding, a agencją nieruchomości – Bracia Strzelczyk Nieruchomości. Mieszkaniowe Marki Roku dla najbardziej rozpoznawalnego banku udzielającego kredytów hipotecznych i pośrednika kredytowego w całej Polsce otrzymały odpowiednio PKO BP i Open Finance. Przyznano w sumie 37 nagród w 12 kategoriach.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

54597 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

martuśka

11 lat temu

salwator

a w 2012 nie przyznawano tego typu nagród- nie znalazłam żadnej informacji? rozglądam się właśnie za zaufanym krakowskim deweloperem i chyba koniec końców zdecyduje się rzeczywiście na Salwatora (Osiedle dla Rodziny) chociaż nie do końca pasuje mi lokalizacja inwestycji (daleko od pracy) ale projekty mieszkaniowe mają naprawdę atrakcyjne, no i nagroda mówi sama za siebie.

Rozwiń komentarze

16 czerwca 2011

15 czerwca 2011

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
15.06.2011

Kampania społeczna „Nie pływam w śmieciach”

Kampania ma na celu edukację wypoczywających w zakresie ekologii wód oraz promocję postaw proekologicznych i budowanie indywidualnej odpowiedzialności za stan zanieczyszczenia wód. Zasięgiem obejmie prasę, radio, nośniki citylight, wiaty przystankowe, a także żaglówki na Mazurach. Będą jej towarzyszyły działania niestandardowe i ambientowe w dużych aglomeracjach. Większość działań realizowana będzie w drugiej połowie czerwca br.