InPost ogłasza konkurs na grafikę, która przyozdobi paczkomaty
  • 1
  • 5
23.05.2019

InPost ogłasza konkurs na grafikę, która przyozdobi paczkomaty

23 maja rozpoczął się konkurs ArtInPost kierowany do pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i amatorów z zacięciem designerskim. Ich prace mają szansę zaistnieć w przestrzeni publicznej. Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 25 tys. zł. Mecenasem konkursu jest InPost Paczkomaty.

Właściciel marki zachęca do udziału hasłem: „Pomaluj swój świat tak jak chcesz!”. Zadanie konkursowe brzmi: zaprojektuj grafikę na paczkomat. Realizatorem może być każdy, kto lubi artystyczne wyzwania i chce mieć wpływ na wygląd swojego otoczenia.

Projekt można wykonać za pomocą kreatora w serwisie ArtInpost.pl albo własnych narzędzi, korzystając z gotowego szablonu paczkomatu. Na przesłanie prac uczestnicy konkursu mają czas do 20 czerwca.

Wyniki zostaną ogłoszone 4 lipca. Laureatów wyłoni jury złożone z ekspertów z zakresu kreacji, wzornictwa, projektowania użytkowego i marketingu. Przyzna ono 3 nagrody główne. Wszystkie prace oceni również publiczność i w głosowaniu internetowym wybierze swoich faworytów.

Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane na wybranych paczkomatach. Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU). Regulamin i szczegóły konkursu: www.artinpost.pl.

  • 5

23 maja 2019

22 maja 2019