Gang Swojaków w Biedronce – kolejna akcja lojalnościowa z maskotkami
  • 0
  • 2
25.08.2021

Gang Swojaków w Biedronce – kolejna akcja lojalnościowa z maskotkami

Po Fajniakach, Słodziakach, Ekosłodziakach i Świeżakach sklepy Biedronka przedstawiają nowe maskotki do odbierania za zakupy. Tym razem są to Swojaki – 12 zwierząt znanych z polskich lasów, gór, rzek i morza. Akcja lojalnościowa zaczyna się 26 sierpnia.

Sześcioro członków gangu ma magiczne zdolności i swojskie imiona. To Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Pozostałe Swojaki są bardziej realistyczne. Reprezentują żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia. Gang Swojaków w komplecie:

Gang Swojaków

Dobór tych mniej bajkowych Swojaków nie jest przypadkowy. Ma oznaczać, że to właśnie tym gatunkom pomoże sieć Biedronka we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra” – jedną z największych tego typu organizacji w Polsce, pomagającą zwierzętom od niemal trzydziestu lat.

Żeby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę, trzeba zdobyć 80 naklejek. Z kolei żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż będą do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można będzie zdobyć, robiąc zakupy od 26 sierpnia za minimum 50 zł.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł klienci otrzymają za zakupy:

  • z wykorzystaniem karty Moja Biedronka;
  • produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki w ramach akcji „Kupuj co polskie”;
  • produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach;
  • warzyw i owoców, ale wyłącznie tych, które są uprawiane w Polsce.

Punkty będzie można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce. Odbiór maskotek będzie natomiast możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Do odebrania po uzbieraniu 20 naklejek będzie również książka Renaty Piątkowskiej „Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc”. W miarę rozwoju akcji oferowane będą też kolejne książki o Gangu Swojaków. Jednocześnie sieć Biedronka zapowiada na niedzielę handlową (29 sierpnia) ofertę specjalną, która ułatwi zdobycie pierwszego Swojaka.

Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym. Jednocześnie, przyznając w ramach tej akcji dodatkowe punkty klientom nabywającym polskie produkty, ze szczególnym wskazaniem na polskie warzywa i owoce, wspólnie wydatnie wesprzemy polską gospodarkę i rolnictwo – komentuje Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Biedronka.

  • 1
Gang Swojaków Biedronki

Gang Swojaków Biedronki

 

25 sierpnia 2021

24 sierpnia 2021