Maskotki z animacji Disneya do zdobycia w akcji lojalnościowej sklepów sieci Lidl
  • 0
  • 2
23.08.2021

Maskotki z animacji Disneya do zdobycia w akcji lojalnościowej sklepów sieci Lidl

W ramach współpracy marki Disney i sklepów Lidl Polska prowadzona będzie akcja lojalnościowa „Warzywa i owoce mają supermoce!”. Robiąc codzienne zakupy, można będzie otrzymać pluszowe postacie z bajek Disneya. W limitowanej kolekcji znajdzie się m.in. postać Svena z „Krainy Lodu” czy Simby z „Króla Lwa”. Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 sierpnia i potrwa do soboty, 16 października lub do wyczerpania zapasów.

Po Lidlakach przyszedł czas na kolejną akcję lojalnościową, w której tym razem będzie można odbierać maskotki z animacji Disneya. Bajkowe maskotki mają zapewnić dzieciom dobrą zabawę, jednocześnie rozbudzając zainteresowanie jedzeniem warzyw i owoców.

Za każdym razem, kiedy konsument wyda 50 zł w jednym ze sklepów Lidl Polska i będzie miał w koszyku przynajmniej jedno warzywo lub jeden owoc, otrzyma jedną pieczątkę. Aby odebrać maskotkę, trzeba zebrać 20 pieczątek i dopłacić 1 grosz.

Wśród sześciu zabawek będą:

  • renifer Sven z „Krainy Lodu”,
  • pies Pluto z „Teraz Miki”,
  • Stich z bajki „Lilo i Stich”,
  • Simba z „Króla Lwa”,
  • królik Tuptuś z bajki „Bambi”,
  • świnka Pua z bajki „Vaiana”.

Maskotki z animacji Disneya do zdobycia w akcji lojalnościowej sklepów sieci Lidl

Dodatkowo w sklepach Lidla dostępnych będzie 28 różnych artykułów z limitowanej kolekcji Disneya. W tym odzież dziecięca, artykuły szkolne, książeczki czy kolorowanki.

Akcja lojalnościowa z maskotkami Disneya rozpoczyna się w poniedziałek, 30 sierpnia i będzie trwała do soboty, 16 października 2021 r. we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl Polska. Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, w tym piwo, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt, a także karty Lidl.

Maskotki Disneya (inne niż w tej akcji) oferowała też w swoich działaniach lojalnościowych sieć Tesco między październikiem a grudniem 2020 r.

  • 1
Maskotki z animacji Disneya

W akcji „Warzywa i owoce mają supermoce” Lidl oferuje maskotki z animacji Disneya

23 sierpnia 2021