Filip Chajzer jako król Filip Wartkonogi Słońce i buty Nowy Balans z Bostonu
  • 0
  • 0
24.04.2019

Filip Chajzer jako król Filip Wartkonogi Słońce i buty Nowy Balans z Bostonu

Filip Chajzer i New Balance nawiązali współpracę, w ramach której marka ma przekazać produkty na rzecz dzieci z domów dziecka. Ogłoszono to w niecodzienny sposób.

Prezenter zamieścił w swoich kanałach społecznościowych film, w którym wcielił się w postać króla Filipa Wartkonogiego Słońce. U jego boku wystąpił m.in. Zygmunt Chajzer.

Wideo informuje o porozumieniu z „cechem krawieckim New Balance”. Umowa zakłada, że jeśli 12 maja o godzinie 9:00 na tarasie Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich stawi się minimum 300 biegaczy, marka podaruje dzieciom z domów dziecka swoje produkty o wartości 30 tys. zł.

Królewska przebieżka

Obwieszczenie Króla Filipa Wartkonogiego Słońce – w sprawie porozumienia z cechem krawieckim New Balance na terenie Łazienki Królewskie. Kto chętny zwarty i gotowy niech zapisuje się tu: https://www.facebook.com/events/407483906651168/ Reżyser Życia piękne podziękowania za nagranie, montaż i wspaniałą grę aktorską!

Opublikowany przez Filip Chajzer Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Chęć wzięcia udziału w akcji można zgłosić m.in. na facebookowym wydarzeniu. 24 kwietnia, na ponad 2 tygodnie przed biegiem, liczba osób, które zadeklarowały, że wezmą udział w wydarzeniu, jest dwukrotnie wyższa niż wymagane minimum.

Nagraniem i montażem wideo zajął się youtuber Reżyser Życia.

Andersen

4 tygodnie temu

Za 300 biegaczy NB da w porywach 150 par butów.
Słaby przelicznik.

24 kwietnia 2019

23 kwietnia 2019