„Czas na powrót do sportu” – Decathlon kieruje kampanię do kobiet
  • 1
  • 1
8.08.2022

„Czas na powrót do sportu” – Decathlon kieruje kampanię do kobiet

Decathlon wraz z profesjonalnymi sportsmenkami chce motywować kobiety do regularnych treningów po wakacyjnej przerwie. W kampanii wspierają markę pływaczka Laura Bernat, pięściarka Karolina Koszewska i tancerka baletowa Aneta Wira-Ostaszyk.

Decathlon kieruje kampanię do kobiet – zwłaszcza tych, które przerwały sportowe zajęcia. Oferuje dobre przykłady i motywację. Do udziału w kampanii „Back to sport” zaproszone zostały trzy pasjonatki sportu: Laura Bernat, Karolina Koszewska i Aneta Wira-Ostaszyk.

Laura Bernat jest pływaczką specjalizującą się w stylu grzbietowym, która w zeszłym roku została mistrzynią Europy juniorów. Karolina Koszewska to mistrzyni świata i Europy w kickboxingu, a także m.in. mistrzyni Europy w boksie amatorskim i zawodowa mistrzyni świata. Aneta Wira-Ostaszyk jest natomiast artystką Polskiego Baletu Narodowego. W przygotowanym na potrzeby akcji spocie bohaterki kampanii zachęcają kobiety do aktywności fizycznej.

Kampania będzie obecna w internecie i radiu. Zaplanowano także współpracę z influencerami. Wideo z Laurą Bernat, Karoliną Koszewską oraz Anetą Wirą-Ostaszyk będzie promowane w mediach społecznościowych, w tym na TikToku oraz na playerach i YouTube.

  • 1
Pływaczka Laura Bernat, pięściarka Karolina Koszewska i tancerka baletowa Aneta Wira-Ostaszyk. Decathlon kieruje kampanię do kobiet

Pływaczka Laura Bernat, pięściarka Karolina Koszewska i tancerka baletowa Aneta Wira-Ostaszyk w kampanii Decathlonu

8 sierpnia 2022

7 sierpnia 2022

5 sierpnia 2022