Agnieszka Radwańska ambasadorką marki Wasa
  • 0
  • 1
6.02.2020

Agnieszka Radwańska ambasadorką marki Wasa

Marka pieczywa chrupkiego Wasa (Barilla) ogłosiła nawiązanie współpracy z tenisistką Agnieszką Radwańską. Materiały promocyjne oraz aktywacje marketingowe z udziałem nowej ambasadorki pojawią się 7 lutego. Działania będą realizowane przede wszystkim w Internecie oraz w punktach sprzedaży.

Przy wyborze ambasadora zależało nam przede wszystkim na tym, aby jego wartości były spójne z tożsamością marki. Agnieszka Radwańska prowadzi aktywny i zdrowy styl życia, co przekłada się na jej pozytywne i pełne energii usposobienie.

To z kolei idealnie łączy się z filozofią marki, aby oferować konsumentom produkty pełnowartościowe i mogące być elementem zbilansowanej diety, a jednocześnie wygodne i odpowiadające na coraz szybsze tempo życia – mówi Damian Podawca, marketing manager w firmie Barilla.

Kreację oraz materiały in-store przygotowała agencja Fortis. Materiały wideo oraz aktywacje i działania na platformach social media powierzono F11. Komunikację PR prowadzi Big Picture. Działania mediowe wspiera agencja OMD.

  • 1
Agnieszka Radwańska wystąpi w reklamach pieczywa Wasa

Agnieszka Radwańska wystąpi w reklamach pieczywa Wasa

6 lutego 2020