Profil na LinkedInie – jak zwiększyć jego zasięgi? - Marketing przy Kawie
Wyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgiWyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgiWyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgiWyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgi
Swój profil masz tu od dawna. Czy w pełni o niego dbasz? (fot. Airam Dato-on/Pexels)

Wyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgi

Wyróżnij swój profil na LinkedInie – 9 porad, które zwiększą twoje zasięgi
Maja Swakowska

Maja Swakowska

-

marketing specialist, Mood Up

Maja Swakowska

Maja Swakowska

marketing specialist
Mood Up

Na co dzień pracuje w marketingu B2B w branży IT, gdzie jej soft skille łączą się z analitycznym konkretem. Na sekundę ma milion pomysłów, z czego finalnie powstanie kompleksowa strategia dla marki. W marketingu najbardziej lubi sociale, tworzenie contentu i budowanie wizerunku marki, ale niestraszne jej zaglądanie do analityki i wyciąganie danych.

LinkedIn ma obecnie ponad miliard użytkowników z całego świata. W Polsce używa go kilka milionów osób. Jak wyróżnić swoje konto spośród takiej liczby? Zobacz, jakie działania mogą pomóc ci zwiększyć zasięgi.

LinkedIn jest specyficzną platformą. Jako najstarsze, wciąż prężnie funkcjonujące medium społecznościowe wciąż dziennie pozyskuje setki tysięcy nowych użytkowników. W czym tkwi sekret jego sukcesu? To platforma z bardzo ściśle określoną grupą docelową, w przeciwieństwie do Facebooka czy Instagrama. Jest to przestrzeń biznesowa dla pracodawców oraz pracowników różnych branż.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja