Sentyment a emocje – różnice w interpretacji - Marketing przy Kawie
Sentyment a emocje – różnice w interpretacjiSentyment a emocje – różnice w interpretacjiSentyment a emocje – różnice w interpretacjiSentyment a emocje – różnice w interpretacji
Jakie emocje zawiera wpis online? A jaki jest jego sentyment? (fot. Pixabay)

Sentyment a emocje – różnice w interpretacji

Sentyment a emocje – różnice w interpretacji
Igor Starczak

Igor Starczak

-

specjalista ds. content marketingu, Sentimenti

Igor Starczak

Igor Starczak

specjalista ds. content marketingu
Sentimenti

Copywriter, autor artykułów, redaktor, researcher. W zespole Sentimenti od 2019 r. Odpowiada za spójność i charakter komunikacji, marketingowe opracowanie raportów, wsparcie sprzedaży i tworzenie angażujących treści. Zdobywał doświadczenie w agencjach digitalowych, reklamowych i kreatywnych. Pasjonat twórczego pisania zarówno dla ludzi, jak i SEO-botów. Prywatnie ojciec wspaniałej córki i niepoprawny miłośnik gry na gitarze.

Emocje są bezpośrednim dziedzictwem naszych odległych przodków. Powstały, by informować o ważnych dla nas zdarzeniach, mają nas chronić przed niebezpieczeństwem, pomagać w podjęciu decyzji, podtrzymać w działaniu i w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji z innymi. Emocje przekładają się na niemal każdą dziedzinę życia i bez nich zwyczajnie nie da się funkcjonować. A jak ma się do nich badany często w internetowych wypowiedziach sentyment?

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja